تاریخ پخش انیمه Isekai Shikkaku مشخص شد

تاریخ پخش انیمه Isekai Shikkaku مشخص شد

وبسایت رسمی انیمه تلوزیونی (Isekai Shikkaku) No Longer Allowed In Another World روز جمعه در خبری رسمی تاریخ پخش دقیق این انیمه تلوزیونی را فاش کرد. همچنین این وبسایت در ادامه اسامی خوانندگان آهنگ تم اصلی انیمه را اعلام و از پوستر جدیدی برای این انیمه رونمایی کرد.

طبق اعلام این وبسایت آهنگ اوپنینگ انیمه توسط Kashitarō Itō و آهنگ اندینگ توسط Mayu Maeshima اجرا خواهد شد.

این انیمه تلوزیونی قرار است در تاریح 9 جولای 2024 (19 تیر 1403) در ژاپن از شبکه های تلوزیونی AT-X، Tokyo MX، BS11، MBS، Hokkaido TV و RKB Mainichi Broadcasting و سرویس های استریمینگ ABEMA و Netflix به نمایش در بیاید. سپس این انیمه در تاریخ 13 جولای توسط Nagoya TV پخش خواهد شد.


پوستر جدید منتشر شده را در ادامه میتوانید مشاهده کنید:

Isekai Shikkaku


برخی از بازیگرانی که در این انیمه ایفای نقش میکنند، عبارتند از:

Hiroshi Kamiya در نقش Osamu Dazai

Rumi Okubo در نقش Annette

Sayumi Suzushiro در نقش Tama

Makoto Koichi در نقش Nir

Hina Kino در نقش Melos

Reina Ueda در نقش Sacchan

Aoi Yūki در نقش Warderia

Mai Nakahara در نقش Isha

و...

انیمه تلوزیونی Isekai Shikkaku در ژانر کمدی , فانتزی , ماجراجویی , ایسکای، توسط استودیو AtelierPontdarc درحال ساخت میباشد.

برخی از کارکنانی که اسامی آنها در ساخت انیمه اعلام شده، شامل:

کارگردان: Shigeki Kawai

فیلمنامه نویس: Yasuhiro Nakanishi

کارگردانی صدا: Jin Aketagawa

مدیر فیلمبرداری: Takeshi Hirooka

کارگردان هنری: Masakazu Miyake

موسیقی: Kenichiro Suehiro

و...

Isekai Shikkaku


این انیمه تلوزیونی اقتباسی از مانگایی در همین عنوان میباشد که به داستان نویسی Hiroshi Noda و طراحی Takahiro Wakamatsu، در مجله Yawaraka Spirits در تاریخ 2 اکتبر 2019 (10 مهر 1398) منتشر شده است.

این مانگا به زبان انگلیسی با عنوان Nonger Allowed in Another World توسط Seven Seas Entertainment از 3 ژانویه 2023 درحال انتشار میباشد.

Isekai Shikkaku


خلاصه داستان این انیمه تلوزیونی:

ماجراجویی در دنیایی دیگر با دختران بامزه در کنار شما و قدرت‌هایی شبیه به بازی‌های ویدیویی - به نظر رویای یک طرفدار انیمه است، درست است؟ برای نویسنده مالیخولیایی Osamu Dazai، که به معنای واقعی کلمه ترجیح می دهد بمیرد، اینطور نیست. زمانی که او در سال 1948 به دنیای دیگری میرود، بازی‌های ویدیویی حتی هنوز اختراع نشده‌اند. در واقع، تمام ماجراجویی خارق‌العاده‌ای که او مدام درگیر آن می‌شود، فقط مانع شدن رویای شاعرانه‌اش برای یافتن مکان مناسب برای مردن است. اما مهم نیست که او چقدر مخفیگاه خود را به خطر می اندازد، به نظر میرسد و...


دانلود انیمه Isekai Shikkaku (به محض انتشار)

اخبار
79
0
2 هفته پیش

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.