انیمه Kisaki Kyouiku kara Nigetai Watashi در سال 2025 منتشر میشود

انیمه Kisaki Kyouiku kara Nigetai Watashi در سال 2025 منتشر میشود

وبسایت رسمی انیمه تلوزیونی (Kisaki Kyouiku kara Nigetai Watashi) I Want to Escape from Princess Lessons روز چهارشنبه در خبری رسمی سال انتشار این انیمه را فاش کرد. همچنین این وبسایت در ادامه از پوستری رسمی برای این انیمه رونمایی و اسامی بازیگران و اعضای کارکنان انیمه را اعلام کرد.

این انیمه تلوزیونی قرار است در سال 2025 (1403 - 1404) از شبکه های تلوزیونی در ژاپن به نمایش در بیاید.


پوستر جدید منتشر شده را در ادامه میتوانید مشاهده کنید: 

Kisaki Kyouiku kara Nigetai Watashi


بازیگرانی که برای حضور در این انیمه معرفی شدند، عبارتد از:

Haruka Shiraishi as Leticia

Jun Fukuyama as Clarke

و...

انیمه تلوزیونی Kisaki Kyouiku kara Nigetai Watashi در ژانر کمدی , فانتزی , عاشقانه، توسط استودیو EMT Squared درحال ساخت میباشد.

برخی از دست اندرکارانی که در ساخت این انیمه نقش دارند، شامل:

کارگردان: Shinobu Tagashira 

فیلمنامه نویس: Tomoco Kanemaki 

خالق اصلی: Izumi Sawano

و...

Kisaki Kyouiku kara Nigetai Watashi


این انیمه تلوزیونی اقتباسی از مانگایی در همین عنوان میباشد که به نویسندگی Izumi Sawano و طراحی Uri Sugata، در تاریخ 25 مارس 2020 (6 فروردین 1399) در مجله !Comic PASH منتشر شده است.

این مانگا همچنین اقتباسی از لایت ناولی در همین عنوان میباشد که در تاریخ 26 آپریل 2019 (6 اردیبهشت 1398) منتشر و سپس با دو جلد انتشار در تاریخ 27 مارس 2020 (8 فروردین 1399) به پایان رسیده است. نویسندگی این لایت ناول برعهده Izumi Sawano بوده است.


خلاصه داستان این انیمه تلوزیونی:

Duchess Leticia Dorman از هفت سالگی با ولیعهد Clarke نامزد شده است. او زمانی کودکی پرخاشگر و آزاده بود، اما آموزش‌های سخت‌گیرانه‌ای که دریافت میکند تا او را به یک شاهزاده خانم مناسب آینده تبدیل کند که واقعاً سبک زندگی او را دچار مشکل کرده است. تنها امید او این است که شاهزاده ممکن است روزی به شخص دیگری علاقه مند شود - بنابراین وقتی Clarke را با یک زن ناشناس در کنارش میبیند، Lettie با این تصور که رویای او به حقیقت پیوسته است و نامزدی او انجام شده است، از خوشحالی غرق میشود. اما این خوشحالی زمانی که شاهزاده ظاهر می شود و ادعا می کند که او هنوز نامزد اوست قطع میشود. Clarke مصمم است که لLettie ی را به دست آورد و با او ازدواج کند، در حالی که Lettie مصمم است در برابر جذابیت های او مقاومت کند و فرار کند! چه کسی در این نبرد دلخراش اراده ها پیروز بیرون خواهد آمد؟


دانلود انیمه Kisaki Kyouiku kara Nigetai Watashi (به محض انتشار)

اخبار
49
0
3 هفته پیش

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.