ساخت انیمه Kuroiwa Medaka ni Watashi no Kawaii ga Tsuujinai تایید شد | همراه تریلر

ساخت انیمه Kuroiwa Medaka ni Watashi no Kawaii ga Tsuujinai تایید شد | همراه تریلر

حساب توییتر رسمی مانگا "Kuroiwa Medaka ni Watashi no Kawaii ga Tsuujinai" روز دوشنبه در خبری رسمی فاش کرد که یک انیمه تلوزیونی جدید بر اساس این مانگا با عنوان "Kuroiwa Medaka ni Watashi no Kawaii ga Tsuujinai" در دست ساخت قرار دارد.

بمناسبت این خبر وبسایتی رسمی برای این انیمه افتتاح و در آن از تریلری برای معرفی این انیمه جدید به همراه پوستری از آن رونمایی شد.

انیمه تلوزیونی "Kuroiwa Medaka ni Watashi no Kawaii ga Tsuujinai" قرار است در ژانر کمدی , شونن , مدرسه ای , زیرشاخه عاشقانه، توسط استودیو SynergySP ساخته شود.

برخی از دست اندرکارانی که در ساخت این انیمه نقش دارند، شامل:

کارگردان: Yoshiaki Okumura

فیلمنامه نویس: Kazuyuki Fudeyasu

کارگردان صدا: Noriyoshi Konuma

موسیقی: Akiyuki Tateyama

و...

همچنین پوستر رسمی منتشر شده از این انیمه را در ادامه میتوانید مشاهده کنید:

Kuroiwa Medaka ni Watashi no Kawaii ga Tsuujinai


این انیمه تلوزیونی اقتباسی از مانگایی در همین عنوان میباشد که توسط Ran Kuze، مانگاکا این اثر، در تاریخ 26 می 2021 (5 خرداد 1400) در مجله هفتگی Shounen Magazine منتشر شده است. این مانگا به صورت دیجیتالی و به زبان انگلیسی با عنوان Medaka Kuroiwa Is Impervious to My Charms توسط Kodansha USA از 8 مارس 2022 و از 20 ژوئن 2023 توسط Comics بصورت چاپی در حال انتشار میباشد.

این مجموعه همچنین از طریق K Manga درحال منتشر شدن است.


خلاصه داستان این انیمه تلوزیونی:

Mona Kawai فقط زیبا نیست، او به قدری جذاب است که کلمات نمیتوانند آن را به طور کامل توصیف کنند. زیبایی او هوش از سر هر کسی می‌پراند و خودش هم از این موضوع کاملاً آگاه است. در مدرسه، هم پسرها و هم دخترها به او توجه میکنند و Mona با مهربانی این توجه را به عنوان ستایشی طبیعی از زیبایی بی‌نظیرش می‌پذیرد. اما همه چیز زمانی تغییر می‌کند که Mona با Medaka Kuroiwa آشنا میشود. پسری که به نظر میرسد در برابر جذابیت فوق‌العاده Mona کاملاً مصون است. Mona تمام تلاشش را میکند تا با مداکا صحبت کند و حتی کمی هم عشوه‌گری به خرج میدهد، اما هر چه بیشتر تلاش می‌کند، اخم از چهره Medaka محو نمیشود.


دانلود انیمه Kuroiwa Medaka ni Watashi no Kawaii ga Tsuujinai (به محض انتشار)

اخبار
110
0
1 ماه پیش
ویدیوی مرتبط

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.