تریلری جدید از انیمه The Banished Former Hero Lives as He Pleases منتشر شد

تریلری جدید از انیمه The Banished Former Hero Lives as He Pleases منتشر شد

وبسایت رسمی انیمه تلوزیونی (Dekisokonai to Yobareta Motoeiyuu wa Jikka kara Tsuihou sareta node Sukikatte ni Ikiru Koto ni Shita) The Banished Former Hero Lives as He Pleases روز دوشنبه از سومین تریلر رسمی خود برای این انیمه تلوزیونی رونمایی کرد.

همچنین این ویدیو منتشر شده اعلام کرده که کانال های بیشتر در ژاپن این انیمه را نمایش خواهند داد. قرار است از 20 می در کانال MRO و از 2 ژوئن از Television Yamanashi این انیمه نمایش داده خواهد شد.

قسمت اول این انیمه تلوزیونی برای اولین بار در تاریخ 2 آپریل 2024 (14 فروردین 1403) در ژاپن در کانال TV Tokyo و AT-X به نمایش در آمد. این انیمه همچنین در 3 آپریل از کانال BS TV Tokyo منتشر شد.

Dekisokonai to Yobareta Motoeiyuu wa Jikka kara Tsuihou sareta node Sukikatte ni Ikiru Koto ni Shita


برخی از بازیگرانی که در این انیمه ایفای نقش میکنند، عبارتند از:

Shouta Aoi در نقش Allen

Minami Kurisaka در نقش Riese

Akari Kitō در نقش Anriette

Sora Amamiya در نقش Noel

Aimi در نقش Mylene

Megumi Han در نقش Beatrice

Mariya Ise در نقش Akira

Takehito Koyasu در نقش Craig

Ryota Ohsaka در نقش Brett

Kōki Koyasu در نقش Curtis

و...

انیمه تلوزیونی Dekisokonai to Yobareta Motoeiyuu wa Jikka kara Tsuihou sareta node Sukikatte ni Ikiru Koto ni Shita در ژانر فانتزی ، اکشن و ماجراجویی، توسط همکاری دو استودیو Studio DEEN و Marvy Jack درحال ساخت میباشد

برخی از دست اندرکارانی که اسامی آنها در ساخت این انیمه اعلام شده، شامل:

کارگردان: Kazuomi Koga

کارگردانی صدا: Hajime Takakuwa

فیلمنامه نویس: Rintaro Ikeda 

موسیقی: Kei Haneoka

تدوین: Rikito Ooiwane

کارگردان هنری: Shin Watanabe

و...

Dekisokonai to Yobareta Motoeiyuu wa Jikka kara Tsuihou sareta node Sukikatte ni Ikiru Koto ni Shita


این انیمه تلوزیونی اقتباسی از لایت ناولی در همین عنوان میباشد که برای اولین بار به نویسندگی Shin Kouzuki با تصویرگری Chocoan، در تاریخ 10 اکتبر 2018 (18 مهر 1397) منتشر شده و سپس پس از دو سال انتشار در تاریخ 10 فوریه 2020 (21 بهمن 1398) به اتمام رسیده است.

این لایت ناول در ابتدا بصورت یک ناول وب در وبسایت Shousetsuka ni Narou از 26 ژانویه 2018 تا 10 ژوئن 2019 منتشر شد و سپس بصورت چاپی توسط TO Books با تصاویر Chocoan منتشر شد.


خلاصه داستان این انیمه تلوزیونی:

داستان این انیمه در دنیایی متمرکز است که در آن "نعمت ها و هدایای قدرتمندی از جانب خدایان" به کسانی داده میشود که به بزرگسالی رسیده اند و "هدایایی" که شخص دریافت میکند زندگی او را تعیین میکند. اما Allen نتوانسته هیچ قدرتی بدست آورد، بنابراین مورد تمسخر و مسخره دیگران قرار میگیرد و در نهایت از خانه اش تبعید میشود. او تصمیم می گیرد در سرزمینی دور افتاده زندگی آرامی داشته باشد، اما چیزی که مردم نمیدانند این است که Allen خاطرات (و قدرت‌هایی) از زندگی گذشته‌اش به عنوان یک قهرمان دارد.

اخبار
85
0
1 ماه پیش
ویدیوی مرتبط

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.