مانگا Senpai ga Uzai Kouhai no Hanashi در جلد سیزدهم به پایان میرسد

مانگا Senpai ga Uzai Kouhai no Hanashi در جلد سیزدهم به پایان میرسد

Ichijinsha روز پنجشنبه در طی خبری رسمی در توییتر خود فاش کرد که مانگای (Senpai ga Uzai Kouhai no Hanashi) My Senpai Is Annoying با انتشار جلد سیزدهم خود بصورت رسمی به پایان میرسد.

شرکت Ichijinsha تاریخ دقیق انتشار این جلد رو اعلام نکرد.

مانگا Senpai ga Uzai Kouhai no Hanashi برای اولین بار توسط Shiromanta مانگاکا این اثر، در تاریخ 28 مارس 2018 (8 فروردین 1397) منتشر شده است. این مانگا از 26 می 2020 توسط Seven Seas Entertainment به صورت دیجیتالی و به زبان انگلیسی با عنوان My Senpai Is Annoying و از 7 جولای 2020 به صورت چاپی درحال انتشار میباشد.

Senpai ga Uzai Kouhai no Hanashi


این مانگا همچنین الهام بخش یک انیمه تلوزیونی با عنوان "Senpai ga Uzai Kouhai no Hanashi" بود که در اکتبر سال 2021 (مهر 1400) در ژاپن به نمایش در آمد.

این انیمه تلوزیونی در ژانر کمدی , زندگی کاری , زیرشاخه عاشقانه , شخصیت بالغ، توسط استودیو Doga Kobo ساخته شده بود.

Senpai ga Uzai Kouhai no Hanashi


خلاصه داستان این مانگا:

شغل جدیدِ ایگاراشی فوتابا عالی می‌بود اگر سنپای‌ـِش تاکِدا هارومی انقدر اعصاب خوردکن نبود! فوتابا از خنده‌ی اون بدش میاد، از اینکه انقدر هیکلی و بزرگه متنفره، و واقعاٌ از این متنفره که اون (سنپایش) باهاش عین یه بچه رفتار می‌کنه. فقط چون فوتابا قد کوتاه و جوان‌ـه به این معنی نیست که یه بچه‌س؛ و چون زمان زیادی رو با تاکدا می‌گذرونه به این معنی نیست که اون‌ـو چیزی بیشتر از یه سنپای روی مخ می‌بینه... یا نکنه (اون‌ـو جوری دیگه‌ای) می‌بینه؟

اخبار
103
0
1 ماه پیش

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.