ساخت فصل دوم انیمه Shangri-La Frontier تایید شد | به همراه تریلر

ساخت فصل دوم انیمه Shangri-La Frontier تایید شد | به همراه تریلر

وبسایت رسمی فرنچایز تلویزیونی "Shangri-La Frontier: Kusoge Hunter, Kamige ni Idoman to su"، روز یکشنبه در طی خبری رسمی اعلام کرد ساخت فصل دوم این انیمه تلوزیونی با عنوان (Shangri-La Frontier: Kusoge Hunter, Kamige ni Idoman to su 2nd SeasonShangri-La Frontier Season 2 تایید شده است.

ابن وبسایت در ادامه از تریلری برای معرفی فصل جدید این انیمه به همراه پوستری از آن رونمایی کرد. این تریلر منتشر شده تاریخ پخش انیمه را فاش کرد.

این انیمه تلوزیونی قرار است در ماه اکتبر 2024 (مهر 1403) در ژاپن به نمایش در بیاید. همچنین شرکت Crunchyroll تایید کرد فصل دوم را هم همانند فصل اول استریم خواهد کرد.


پوستر جدید منتشر شده را در ادامه میتوانید مشاهده کنید:

Shangri-La Frontier: Kusoge Hunter, Kamige ni Idoman to su 2nd Season


فصل اول این انیمه تلوزیونی با عنوان "Shangri-La Frontier: Kusoge Hunter, Kamige ni Idoman to su" برای اولین بار در تاریخ 1 اکتبر 2023 (9 مهر 1402) در کانال های MBS/TBS به نمایش در آمد. همانطور که گفته شده بود این انیمه در دو پارت منتشر شد. همچنین شرکت Crunchyroll طبق اعلام خود، این انیمه را حین پخش در ژاپن، استریم کرد.

این انیمه تلوزیونی در ژانر شونن - فانتزی - اکشن - ماجراجویی و بازی ویدئویی، توسط استودیو C2C ساخته شده است.

Shangri-La Frontier: Kusoge Hunter, Kamige ni Idoman to su


این انیمه تلوزیونی اقتباسی از مانگایی در همین عنوان میباشد که با داستان نویسی Katarina و طراحی Ryousuke Fuji، در تاریخ 15 جولای 2020 (25 تیر 1399) در مجله هفتگی Shounen Magazine منتشر شده است. این مانگا به صورت دیجیتالی و به زبان انگلیسی با عنوان Shangri-La Frontier توسط Kodansha USA از 8 دسامبر 2020 و بصورت چاپ از 6 سپتامبر 2022 درحال انتشار میباشد.

سیزدهمین جلد گردآوری شده از این مانگا در 17 می و چهاردهمین جلد در 14 جولای 2023 ارسال شد.

این مانگا همچنین در سال 2023 برنده چهل و هفتمین جایزه Kodansha Manga در بخش شونن شده است.

همچنین مانگای این اثر را میتوانید در "مانگا پلاس"  که زیرمجموع انی پلاس میباشد، مطالعه کنید.

Shangri-La Frontier: Kusoge Hunter, Kamige ni Idoman to su


خلاصه داستان این انیمه تلوزیونی:

دانش‌آموز سال دوم دبیرستان راکورو هیزوتومه تنها به یه چیز علاقه داره: پیدا کردن "بازی‌های آشغال" و بردن اونا با بالاترین امتیاز. مهارت‌های گیمش حریف نداره و هیچ بازی‌ای اونقدر براش بد نیست که ازش لذت نبره. پس وقتی بازی جدید واقعیت مجازی مرز شانگری‌لا بهش معرفی میشه، اون کاری که همیشه میکرد رو انجام داد- سریعا تمام توضیحات رو رد میکنه و میپره توی مبارزه‌. ولی حتی یه گیمر حرفه‌ای مثل راکورو میتونه همه رازهایی که مرز شانگری‌لا مخفی کرده رو کشف کنه...؟


دانلود انیمه Shangri-La Frontier: Kusoge Hunter, Kamige ni Idoman to su 2nd Season (به محض انتشار)

اخبار
328
1
2 ماه پیش
ویدیوی مرتبط

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.