ساخت پارت دو فصل اول انیمه Ore dake Level Up na Ken تایید شد | به همراه تریلر

ساخت پارت دو فصل اول انیمه Ore dake Level Up na Ken تایید شد | به همراه تریلر

وبسایت رسمی انیمه تلوزیونی (Ore dake Level Up na Ken) Solo Leveling، روز شنبه در طی خبری رسمی ساخت پارت دوم از فصل اول این انیمه را تایید کرد. این خبر قبل از پخش قسمت آخر از فصل اول این انیمه بصورت رسمی اعلام شد.

این وبسایت همچنین در ادامه از تیزری برای معرفی پارت دوم این انیمه رونمایی و اعلام کرد این پارت با عنوان "Arise from the Shadow" نمایش داده میشود.


پارت اول این انیمه تلوزیونی با عنوان (Ore dake Level Up na Ken) Solo Leveling برای اولین بار در تاریخ 7 ژانویه 2024 (17 دی 1402) در ژاپن به نمایش در آمد. همچنین شرکت Crunchyroll طبق اعلام خود این انیمه را در آمریکای شمالی، آمریکای مرکزی، آمریکای جنوبی، اروپا، آفریقا، اقیانوسیه، خاورمیانه و خاورمیانه پخش کرد.

این انیمه تلوزیونی در ژانر فانتزی - اکشن و ماجراجویی، توسط استودیو A-1 Pictures ساخته میشود.

Ore dake Level Up na Ken


خلاصه داستان این انیمه تلوزیونی:

ده سال پیش «دروازه» ظاهر شد و دنیای واقعی رو با قلمروی جادو و هیولاها پیوند داد. برای مبارزه با این جونورهای پست، مردم عادی قدرت های مافوق بشری دریافت کردن و به "شکارچی" معروف شدن. سونگ جین وو بیست ساله یکی از این شکارچی‌هاست، اما به دلیل قدرت رقت انگیزش در مقایسه با حتی یک رتبه-ای، به عنوان "ضعیف ترین جهان" شناخته می‌شه. با این حال، اون به طور خستگی ناپذیر هیولاها رو توی دروازه‌های رده پایین شکار می‌کنه تا هزینه‌های پزشکی مادرش رو پرداخت کنه. با این حال، این سبک زندگی فلاکت بار زمانی تغییر می‌کنه که جین وو، که معتقده تنها کسیه که توی ماموریتی که به طرز وحشتناکی اشتباه پیش رفته جون خودش رو از دست داده، سه روز بعد توی بیمارستان از خواب بیدار می‌شه و یک صفحه اسرارآمیز در مقابلش شناور می‌شه. این "درخواست ورود" ایجاب می‌کنه که جین وو یک برنامه تمرینی غیر واقعی و شدید رو تکمیل کنه، یا با یک جریمه درست و حسابی روبرو بشه. جین وو که اولش به دلیل سختی زیاد، تمایلی به انجامش نداشت، به زودی متوجه می‌شه که این ممکنه اون رو به یکی از ترسناک‌ترین شکارچی‌های جهان تبدیل کنه.

اخبار
2K
45
2 ماه پیش
ویدیوی مرتبط

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.