ساخت فصل دوم انیمه Ishura تایید شد

ساخت فصل دوم انیمه Ishura تایید شد

روز چهارشنبه پس از پخش آخرین قسمت انیمه تلوزیونی "Ishura"، کارکنان این انیمه بلافاصله اعلام کرد ساخت فصل دوم این انیمه تلوزیونی با عنوان "Ishura 2nd Season" در دست ساخت قرار گرفته است. این کارکنان در ادامه از تریلری برای معرفی فصل دوم انیمه به همراه یک پوستر رسمی از آن رونمایی کردند.


پوستر منتشر شده از فصل دوم انیمه را در ادامه میتوانید مشاهده کنید:

Ishura 2nd Season


فصل اول این انیمه تلوزیونی با عنوان Ishura برای اولین بار در تاریخ 3 ژانویه 2024 (13 دی 1402) در 22 کانال از جمله TOKYO MX، BS Nippon Corporation و KBS Kyoto در ژاپن به نمایش در آمد. این انیمه همچنین در کانال یوتیوب Kadokawa و ABEMA از تاریخ 10 ژانویه پخش و سپس شرکت +Disney طبق اعلام خود این انیمه را به طور انحصاری در سراسر جهان پخش کرد.

این انیمه تلوزیونی در ژانر فانتزی - اکشن و ماجراجویی، توسط استودیو Passione ساخته شده بود.

برخی از بازیگرانی که در این انیمه ایفای نقش کردند، عبارتند از:

Yuuki Kaji در نقش Soujiro the Willow-Sword

Kōichi Yamadera در نقش Shalk the Sound Slicer

Reina Ueda در نقش Yuno the Distant Talon

Jun Fukuyama در نقش Ars the Starrider

Akio Ohtsuka در نقش Hargent the Silencer

Romi Park در نقش Taren the Punished

Sōichiro Hoshi در نقش Dakai the Magpie

Showtaro Morikubo در نقش Regnejee the Sunset Wings

Sora Amamiya در نقش Curte the Clear Sky

و...

Ishura


این انیمه تلوزیونی که اقتباسی از لایت ناولی با همین عنوان میباشد، به نویسندگی Keiso با تصویرگری Kureta در تاریخ 17 سپتامبر 2019 (26 شهریور 1398) منتشر شده است. این مجموعه از 3 می 2022 به زبان انگلیسی توسط Yen Press تحت عنوان Yen On imprint درحال انتشار میباشد.

این لایت ناول ابتدا در سال 2017 در وبسایت‌های Shōsetsuka ni Narō و Kakuyomu منتشر شده بود. 

همچنین Meguri اقتباس مانگایی از این لایت ناول را در مارس 2021 در مجله ماهیانه Shonen راه اندازی کرده است. جلد دوم مانگا در دسامبر 2021 ارسال شد.


خلاصه داستان این انیمه تلوزیونی:

در دنیایی که پادشاه شیاطین مرده است، انبوهی از نیمه خدایان که می توانند او را بکشند، دنیا را به ارث برده اند؛ یک شمشیرباز استاد که قادر است با یک حرکت حریفان خود را بکشد، یک lancer که آنقدر سریع است که میتواند دیوار صوتی را بشکند، یک wyvern سرکش که با سه سلاح افسانه ای در آن واحد میجنگد، یک جادوگر قدرتمند که میتواند افکار توهمی را به وجود آورد و در آخر یک فرشته قاتل که به مرگ فوری دست میزند. این قهرمانان که مشتاق رسیدن به عنوان "قهرمان واقعی" هستند، هر کدام چالش هایی را در برابر دشمنان مهیب دنبال میکنند و جرقه درگیری هایی را بین خود ایجاد میکنند. نبرد برای تعیین قدرتمندترین نیروها آغاز میشود.


دانلود انیمه Ishura 2nd Season (به محض انتشار)

اخبار
199
2
2 ماه پیش
ویدیوی مرتبط

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.