پخش قسمت دوم انیمه سینمایی Dead Dead Demons Dededede Destruction به تعویق افتاد

پخش قسمت دوم انیمه سینمایی Dead Dead Demons Dededede Destruction به تعویق افتاد

وبسایت رسمی انیمه سینمایی "Dead Dead Demons Dededede Destruction" روز دوشنبه در طی خبری رسمی اعلام کرد پخش قسمت دوم این انیمه سینمایی از تاریخ اولیه خود به تعویق افتاده است.

قسمت دوم این انیمه قرار است در تاریخ 24 می 2024 (4 خرداد 1403) اکران شود. ابتدا قرار بود قسمت دوم این انیمه در تاریخ 19 آپریل 2024 (31 فروردین 1403) در ژاپن اکران شود. علت تعویق این انیمه گفته شده برای بهبود کیفیت میباشد.


همچنین این وبسایت برای قسمت دوم این انیمه از پوستری رونمایی کرد که در ادامه میتوانید مشاهده کنید:

Dead Dead Demons Dededede Destruction


قسمت اول این انیمه سینمایی همانطور که قبلا اعلام شده بود، قرار است در تاریخ 22 مارس 2024 (3 فروردین 1403) در ژاپن اکران شود.

انیمه سینمایی Dead Dead Demons Dededede Destruction در ژانر مدرسه ای ، درام ، سینن و علمی تخیلی، توسط استودیو .Production +h درحال ساخت میباشد.

برخی از دست اندرکارانی که اسامی آنها در ساخت این انیمه اعلام شده، شامل:

کارگردان: Tomoyuki Kurokawa

فیلمنامه نویس: Reiko Yoshida

مدیر ارشد انیمیشن: Nobutake Itou

کارگردان هنری: Mika Nishimura

موسیقی: Tarou Umebayashi

و...

برخی از بازیگرانی که در این انیمه حضور دارند، عبارتند از:

ano در نقش Ouran Nakagawa

Lilas Ikuta در نقش Kadode Koyama

Atsumi Tanezaki در نقش Kiho Kurihara

Miyuri Shimabukuro در نقش Ai Demoto

Saeko Ooki در نقش Rin Hirama

Azumi Waki در نقش Futaba Takemoto

Ryoko Shiraishi در نقش Makoto Tainuma

Miyu Irino در نقش Keita Ōba

و...

Dead Dead Demons Dededede Destruction


این انیمه سینمایی اقتباسی از مانگایی در همین عنوان میباشد که توسط Inio Asano مانگاکا این اثر، در 28 آپریل 2014 (8 اردیبهشت 1393) در مجله Big Comic Spirits منتشر شده و سپس پس از چند سال انتشار در 28 فوریه 2022 (9 اسفند 1400) با 12 جلد 101 چپتری به پایان رسیده است. این مانگا به زبان انگلیسی توسط VIZ Media تحت عنوان VIZ Signature از 17 آپریل 2018 تا 18 آپریل 2023 منتشر شد.

همچنین به زبان اسپانیایی توسط سرمقاله Norma از 29 اکتبر 2015، به زبان آلمانی از 12 می 2016 توسط Tokyopop و به زبان ایتالیایی توسط Planet Manga از 3 مارس 2017 منتشر شده است.


خلاصه داستان این انیمه سینمایی:

سه سال پیش با ورود "مهاجمان" جرقه بزرگ ترین جنگی را که بشریت تا به حال با آن روبرو شده بود، آغاز شد - جنگی که تهدید به پایان دادن به جهان بود. دولت ژاپن برای مبارزه با مهاجما. سلاح هایی به صورت انبوه تولید و جنجال ها و جنبش های صلح طلبانه را برانگیختند. Kadode Koyama و Ouran Nakagawa آخرین روزهای خود را مانند همیشه زندگی می کنند: رفتن به مدرسه، بازی با دوستان و انجام کارهایی که هر دختر دبیرستانی بی خیال انجام می دهد. آنها وقتی بزرگ میشوند، یاد می‌گیرند که واقعاً بزرگسال بودن چه معنایی دارد، در دنیایی که بزرگسالان به نظر شیاطینی هستند که فقط فریب میدهند و نابود میکنند. آنها یاد بگیرند که تهدید واقعی برای بشریت مهاجمان نیست، بلکه خود بشریت است.


دانلود انیمه Dead Dead Demons Dededede Destruction (به محض انتشار)

اخبار
108
0
3 ماه پیش

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.