تاریخ پخش انیمه Sand Land: The Series فاش شد

تاریخ پخش انیمه Sand Land: The Series فاش شد

وبسایت رسمی فرنچایز "Sand Land" روز دوشنبه از تریلری جدیدی برای انیمه ona این فرنچایز با عنوان "Sand Land: The Series" به همراه پوستر جدید و رسمی از آن رونمایی کرد. این تریلر منتشر شده پیش نمایش آهنگ تم اصلی این انیمه را نشان میدهد. همچنین این وبسایت در ادامه تاریخ پخش دقیق این انیمه را فاش کرد. به طور انحصاری در سراسر جهان در برنامه

این انیمه در تاریخ 20 مارس 2024 (1 فروردین 1403) با انتشار 7 قسمت ابتدایی خود به طور انحصاری در سراسر جهان در برنامه‌ "STAR Anime Series" از +Disney نمایش داده خواهد شد. سپس قسمت های 8 تا 13 آن هر چهارشنبه بصورت یک قسمت پخش میشود و از قسمت 7 تا 13 یک آرک کاملاً جدید با عنوان "Angelic Heroes" آغاز خواهد شد.

همچنین این انیمه در ایالات متحده توسط Hulu منتشر خواهد شد.


پوستر جدید منتشر شده را در ادامه میتوانید مشاهده کنید:

Sand Land: The Series


برخی از بازیگرانی که حضور آنها در این انیمه اعلام شده، عبارتند از:

Mutsumi Tamura در نقش Beelzebub

Kazuhiro Yamaji در نقش Rao

Chō در نقش Thief

Satoshi Tsuruoka در نقش General Are

Nobuo Tobita در نقش General Zau

Mikako Komatsu در نقش Anne

Ayumu Murase در نقش Muniel

و...

انیمه Sand Land: The Series در ژانر فانتزی , اکشن , ماوراء طبیعی , ماجراجویی توسط همکاری استودیو های Sunrise , Anima و Kamikaze Douga درحال ساخت میباشد.

داستان این انیمه جدید از سری این مانگا شامل پلات هایی میباشد که در انیمه سینمایی "Sand Land" به تصویر کشیده نشده و همچنین صحنه های معروف از مانگا و داستان جدیدی که دنبال سری سینمایی آن میباشد را به نمایش قرار خواهد داد.

Sand Land: The Series


این انیمه ona اقتباسی از مانگای کوتاهی با عنوان "Sand Land" میباشد که توسط Akira Toriyama مانگاکا این اثر در مجله هفتگی Shounen Jump در تاریخ 9 می 2000 (20 اردیبهشت 1379) منتشر شده و در 8 آگوست 2000 (18 مرداد 1379) به اتمام رسیده است.

این مانگا به زبان انگلیسی توسط VIZ Media تحت عنوان Shonen Jump imprint در 24 دسامبر 2003 منتشر شد.

همچنین بتازگی این مانگا الهام بخش یک بازی اکشن نقش آفرینی شده است.


خلاصه داستان این انیمه:

در آینده ای دور که به عنوان سرزمین شنی شناخته می شود، جنگ کل زمین را نابود کرده است و تنها یک زمین باقی میماند که در آن منبع آب توسط پادشاه حریص کنترل می شود. شیاطین و انسان‌ها در دنیای خشکسالی با هم زندگی می‌کنند، تا اینکه کلانتر Rao در جستجوی یافتن دریاچه Phantom...


دانلود انیمه Sand Land: The Series (به محض انتشار)

اخبار
121
0
3 ماه پیش
ویدیوی مرتبط

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.