انیمه Tensei shitara Slime Datta Ken 3rd Season: بازگشت اسلایم محبوب

انیمه Tensei shitara Slime Datta Ken 3rd Season: بازگشت اسلایم محبوب

فصل سوم انیمه محبوب "تناسخ به عنوان اسلایم" با نام "Tensei shitara Slime Datta Ken 3rd Season" در بهار 1403 (آپریل 2024) منتشر خواهد شد. این انیمه که بر اساس مانگایی به همین نام ساخته شده، داستان "ریمورو تمپست" را دنبال می‌کند که پس از مرگ در دنیایی دیگر به عنوان یک اسلایم تناسخ پیدا می‌کند. در فصل سوم شاهد ماجراجویی‌های جدید ریمورو و یارانش خواهیم بود. ریمورو که حالا به عنوان پادشاه "جنگل بزرگ جورورا" شناخته می‌شود، با چالش‌های جدیدی روبرو خواهد شد. از جمله این چالش‌ها می‌توان به ظهور دشمنان جدید و تهدیداتی برای صلح جنگل اشاره کرد.

علاوه بر داستان جذاب، انیمه Tensei shitara Slime Datta Ken به خاطر انیمیشن‌های باکیفیت و شخصیت‌های دوست‌داشتنی نیز مورد استقبال قرار گرفته است. انتظار می‌رود که فصل سوم نیز از این نظر ناامیدکننده نباشد. اگر به دنبال انیمه‌ای فانتزی، اکشن و ماجراجویی هستید، "Tensei shitara Slime Datta Ken 3rd Season" را از دست ندهید.

اطلاعات انیمه Tensei shitara Slime Datta Ken 3rd Season:

  • عنوان: Tensei shitara Slime Datta Ken 3rd Season (زمانی که بعنوان اسلایم تناسخ پیدا کردم فصل سوم)
  • ژانر: اکشن، ماجراجویی، کمدی، فانتزی، ایسکای
  • تاریخ انتشار: بهار 2024 (1403)
  • تعداد قسمت‌ها: نامشخص
  • استودیو سازنده: 8bit

خلاصه داستان:

فصل سوم انیمه "تناسخ به عنوان اسلایم" دنباله ماجراجویی‌های "ریمورو تمپست" اسلایم دوست‌داشتنی ما را دنبال می‌کند. ریمورو که حالا به عنوان پادشاه "جنگل بزرگ جورورا" شناخته می‌شود، با چالش‌های جدیدی روبرو خواهد شد. از جمله این چالش‌ها می‌توان به تنش‌های سیاسی بین قلمروهای مختلف، ظهور دشمنان جدید و رازهای ناگفته‌ای از گذشته ریمورو اشاره کرد.

دانلود انیمه Tensei shitara Slime Datta Ken 3rd Season

نقد و بررسی
168
1
2 ماه پیش

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.