بازیگران جدیدی به فصل سوم انیمه Hibike! Euphonium ملحق شدند

بازیگران جدیدی به فصل سوم انیمه Hibike! Euphonium ملحق شدند

وبسایت رسمی فرنچایز Hibike! Euphonium، روز شنبه اسامی بازیگران جدیدی که بتازگی به تیم بازیگری فصل سوم این انیمه تلوزیونی با عنوان (Hibike! Euphonium 3) Sound! Euphonium 3 ملحق شدند را اعلام کرد. همچنین این وبسایت در ادامه از پوستر جدیدی برای این انیمه رونمایی کرد.

این انیمه تلوزیونی همانطور که قبلا اعلام شده بود، قرار است در تاریخ 7 آپریل 2024 (19 فروردین 1403)  ساعت 17:00 از NHK Educational در ژاپن به نمایش در بیاید. این انیمه در مجموع 13 قسمت پخش خواهد شد. همچنین دو قسمت اول این انیمه در تاریخ 16 مارس در توکیو و در 17 مارس در Kyoto نمایش داده میشود.


بازیگران جدید معرفی شده، عبارتند از:

Ayane Matsuda در نقش Yayoi Kamiishi


Shiina Natsukawa در نقش Suzume Kamaya


Emiri Suyama در نقش Sari Yoshii


Momoka Terasawa در نقش Kaho Hariya


برخی از بازیگرانی که از قبل معرفی شده بودند:

Tomoyo Kurosawa در نقش Kumiko Oumae

Chika Anzai در نقش Reina Kousaka

Ayaka Asai در نقش Hazuki Katou

Moe Toyota در نقش Sapphire Kawashima

Haruka Tomatsu در نقش Mayu Kuroe

و...

انیمه تلوزیونی Hibike! Euphonium 3 در ژانر مدرسه ای ، درام ، موزیک و هنرهای نمایشی، توسط استودیو Kyoto Animation درحال ساخت میباشد.

برخی از دست اندرکارانی که در ساخت این انیمه نقش دارند، شامل:

کارگردان: Tatsuya Ishihara

کارگردانی صدا: Youta Tsuruoka

فیلمنامه نویس: Jukki Hanada

موسیقی: Akito Matsuda

دستیار کارگردان: Taichi Ogawa

کارگردان هنری: Mutsuo Shinohara

و...

پوستر جدید منتشر شده را در ادامه میتوانید مشاهده کنید:

Hibike! Euphonium 3


اولین فصل این انیمه تلوزیونی با عنوان "Hibike! Euphonium" برای اولین بار در تاریخ 8 آپریل 2015 (19 فروردین 1394) به نمایش در آمد و با 13 قسمت در تاریخ 1 جولای 2015 (10 تیر 1394) به پایان رسید.

سپس دومین فصل این انیمه با عنوان "Hibike! Euphonium 2" از تاریخ 6 اکتبر 2016 تا 29 دسامبر 2016 (15 مهر 1395 تا 09 دی 1395) به نمایش در آمد و همانند فصل اول با 13 قسمت به کار خود پایان داد.

هردو فصل این انیمه تلوزیونی در ژانر مدرسه ای - درام - موزیک و هنرهای نمایشی، توسط استودیو Kyoto Animation ساخته شده بودند.

Hibike! Euphonium


این سری تلوزیونی اقتباسی از لایت ناولی در همین عنوان میباشد که به نویسندگی Ayano Takeda و با تصویرگری Nikki Asada در تاریخ 5 دسامبر 2013 منتشر و سپس پس از شش سال انتشار با 10 جلد 66 چپتری، در تاریخ 22 ژوئن 2019 به اتمام رسیده است.

این لایت ناول به زبان انگلیسی با نام Sound! Euphonium توسط Yen Press از 11 جولای 2017 درحال انتشار میباشد.


خلاصه داستان این انیمه تلوزیونی:

داستان از جایی شروع می شود که کومیکو اومائه ، یک دختر که در راهنمایی عضو گروه نوازندگان ساز های بادی بوده ، در دبیرستان به عنوان یک سال اولی از گروه نوازندگان ساز های بادی دیدن می کند . همکلاسی های او یعنی هازوکی و سَفایر تصمیم میگیرند عضو این گروه بشوند اما کومیکو در آنجا یکی از سال بالایی های خود یعنی رینا را می بند و مردد می شود. او یاد یک حادثه که در راهنمایی با رینا در گروه برایش اتفاق افتاده بود می افتد…


دانلود انیمه Hibike! Euphonium 3 (به محض انتشار)

اخبار
90
0
3 ماه پیش

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.