ساخت انیمه Shikanoko Nokonoko Koshitantan تایید شد

ساخت انیمه Shikanoko Nokonoko Koshitantan تایید شد

حساب توییتر رسمی Twin Engine روز چهارشنبه در طی خبری رسمی اعلام کرد ساخت انیمه تلوزیونی جدیدی با عنوان "Shikanoko Nokonoko Koshitantan" توسط استودیو Wit Studio تایید شده است. 

بمناسبت این خبر وبسایتی برای این انیمه جدید افتتاح و در آن از اولین تریلر رسمی برای این انیمه به همراه پوستری رسمی از آن رونمایی شد. این تریلر منتشر شده اسامی بازیگران و کارکنان انیمه را اعلام و همچنین تاریخ پخش دقیق این انیمه را فاش میکند.

این انیمه تلوزیونی قرار است در تاریخ 7 جولای 2024 (17 تیر 1403) در ژاپن از کانال های Tokyo MX و BS NTV به نمایش در بیاید.


بازیگران معرفی شده، عبارتند از:

Megumi Han در نقش Noko Shikanoko


Saki Fujita در نقش Torako Koshi


Rui Tanabe در نقش Anko Koshi


Fūka Izumi در نقش Meme Bashame


انیمه تلوزیونی Shikanoko Nokonoko Koshitantan در ژانر کمدی , شونن , مدرسه ای، توسط استودیو Wit Studio درحال ساخت میباشد.

برخی از دست اندرکارانی که در ساخت این انیمه نقش دارند، شامل:

کارگردان: Masahiko Oota

فیلمنامه نویس: Takashi Aoshima

موسیقی: Yasuhiro Misawa

و...

همچنین پوستر رسمی منتشر شده از این انیمه را میتوانید در ادامه مشاهده کنید:

Shikanoko Nokonoko Koshitantan


این انیمه تلوزیونی اقتباسی از مانگایی در همین عنوان میباشد که توسط Oshioshio مانگاکا این اثر، در تاریخ 15 نوامبر 2019 (24 آبان 1398) در مجله Shounen Magazine Edge منتشر میشود. این مانگا به زبان انگلیسی با عنوان My Deer Friend Nokotan توسط Seven Seas Entertainment از 15 مارس 2022 درحال انتشار میباشد.

چهارمین جلد کتاب گردآوری شده از این مانگا در فوریه 2024، و جلد پنجم آن در 9 می منتشر خواهد شد.

Seven Seas Entertainment جلد چهارم را در اکتبر 2023 منتشر کرد.

Shikanoko Nokonoko Koshitantan


خلاصه داستان این انیمه تلوزیونی:

Torako یه راز بزرگ داره، راز h, اینکه قبلا یه خلافکار بوده! هیچکس تو مدرسه از این راز خبر نداره و همه فقط Torako رو به عنوان یه دانش‌آموز درسخون و ممتاز میشناسن. اما یه روز یه دانش‌آموز جدید به اسم Nokotan به مدرسه میاد که همه چیز رو تغییر میده. Nokotan فقط به خاطر شاخ‌هاش عجیب نیست، بینی گوزنی‌ش هم میتونه گذشته‌ی پنهان Torako رو بو بکشه! از اون روز به بعد هرجا که Torako میره، Nokotan هم با چشم‌های آهویی‌ش دنبالش میره و هرج و مرج به پا میکنه. Torako کلی سوال داره، Nokotan کیه؟ یه گوزنه؟ یه دختر؟ یا یه موجود عجیب و غریب؟


دانلود انیمه Shikanoko Nokonoko Koshitantan (به محض انتشار)

اخبار
135
0
3 ماه پیش
ویدیوی مرتبط

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.