انیمه Honey Lemon Soda در سال 2025 منتشر خواهد شد

انیمه Honey Lemon Soda در سال 2025 منتشر خواهد شد

روز دوشنبه در طی برگزاری کنفرانسی در رویداد مطبوعاتی انیمه توسط Fuji TV 2024، تاریخ پخش انیمه تلوزیونی "Honey Lemon Soda" بصورت رسمی اعلام شد.

این انیمه تلوزیونی قرار است در ماه ژانویه 2025 (دی 1403) در واحد برنامه ریزی +Ultra از Fuji TV در ژاپن به نمایش در بیاید.

Honey Lemon Soda


انیمه تلوزیونی Honey Lemon Soda در ژانر مدرسه ای , عاشقانه , شوجو، توسط استودیو J.C.Staff درحال ساخت میباشد.

برخی از کارکنانی که اسامی آنها در ساخت این انیمه اعلام شده، شامل:

کارگردان: Hiroshi Nishikiori

فیلمنامه نویس: Akiko Waba

موسیقی: Akira Kosemura

و...

فعلا اسامی بازیگران این انیمه فاش نشده است.

Honey Lemon Soda


این انیمه تلوزیونی اقتباسی از مانگایی در همین عنوان میباشد که توسط Mayu Murata مانگاکا این اثر، در تاریخ 28 دسامبر 2015 (7 دی 1394) در مجله Ribon Magazine منتشر شده است. این مانگا از 17 ژانویه 2023 به زبان انگلیسی توسط Yen Press درحال انتشار میباشد.

مانگا Honey Lemon Soda همچنین نامزد چهل و پنجمین دوره جوایز Kodansha Manga در بخش شوجو در سال 2021 شده است. این مانگا در یک فیلم لایو اکشن ژاپنی اقتباس شد که اولین بار در 9 جولای 2021 به نمایش درآمد.


خلاصه داستان این انیمه تلوزیونی:

Uka Ishimori پانزده سال بیشتر نداشت که دوران راهنمایی را به عنوان سخت‌ترین تجربه زندگی خود پشت سر گذاشت. لقب "Rocky" به خاطر یخ زدن او در جمع، امانش را بریده بود و مدام مورد آزار و اذیت قرار می‌گرفت. حالا با ورود به دبیرستان، Uka قصه ما فرصتی برای یک شروع تازه و خودسازی پیدا می‌کند. اما در همان هفته اول، اتفاقی ناخوشایند رخ می‌دهد. Kai Miura، همکلاسی Uka که پسری پر زرق و برق با موهای لیمویی رنگ است، به طور تصادفی او را با آبمیوه خیس می‌کند.


دانلود انیمه Honey Lemon Soda (به محض انتشار)

اخبار
193
0
3 ماه پیش

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.