ساخت فصل دوم انیمه Kamierabi تایید شد

ساخت فصل دوم انیمه Kamierabi تایید شد

روز دوشنبه در طی برگزاری کنفرانسی در رویداد مطبوعاتی انیمه توسط Fuji TV 2024، ساخت فصل دوم انیمه تلوزیونی اورجینال Kamierabi تایید شد. در ادامه این رویداد از تریلری برای معرفی این انیمه به همراه پوستری رسمی از آن رونمایی شد. این تریلر منتشر شده تاریخ پخش فصل جدید این انیمه را فاش کرد.

فصل دوم این انیمه با عنوان (Kamierabi 2nd SeasonKamiErabi GOD.app Season 2، قرار است در ماه اکتبر 2024 (مهر 1403) در واحد برنامه ریزی +Ultra از Fuji TV به نمایش در بیاید. همچنین فصل دوم این انیمه همانند فصل اول توسط استودیو Unend ساخته میشود.


پوستر منتشر شده را در ادامه میتوانید مشاهده کنید:

Kamierabi 2nd Season


فصل اول این انیمه تلوزیونی اورجینال با عنوان (Kamierabi) GOD.app برای اولین بار در تاریخ 5 اکتبر 2023 (13 مهر 1402) در واحد برنامه ریزی +Ultra Fuji TV در ساعت 00:55 بامداد پخش و سپس در کانال‌های وابسته به Fuji TV منتشر شد. همچنین شرکت Crunchyroll طبق اعلام خود این انیمه را در سراسر جهان به استثنای آسیا و در ژاپن پخش کرد.

این انیمه تلوزیونی در ژانر اکشن و بازی با ریسک بالا، توسط استودیو Unend ساخته شده بود.

Kamierabi


خلاصه داستان این انیمه تلوزیونی:

گورو، یک دانش‌آموز سال اول دبیرستان در مدرسه‌ی خصوصی توکیو، هیچ «امید» و «رویا» و هیچ «جاه‌طلبی»ای ندارد. دنیا برای او «بی‌تفاوت» است و روزهای خسته‌کننده و بدون تغییرش را با بهترین دوستش، «آکیتسو» و با اشتیاق کمرنگی برای همکلاسی‌ای در آن مدرسه به نام «هونوکا» سپری می‌کند. یک روز، گورو یک اعلان عجیب روی تلفن هوشمندش دریافت می‌کند. «تو انتخاب شده‌ای. لطفاً آرزویی کن.». گورو فکر کرد که این یک پیام اسپم (هرز) از روی شیطنت است، برای همین توییت کرد که «من می‌خوام با آیدولم هونوکا، شیطنت کنم.». روز بعد، هونوکا از او دعوت کرد که در یک آرکید (کلوپ بازی) متروکه، شورتش را پایین بکشد... «تبریک برای دستیابی به خواسته‌ی بزرگت!» سپس، یک دختر اسرارآمیز به نام «لال»، ناگهان سر و کله‌اش پیدا می‌شود. گورو که به‌خاطر اتفاقات پشت سر هم گیج شده است، به او خبری از به سرنوشت ظالمانه داده شد. گورو توسط «اراده‌ی بزرگ» انتخاب شده بود تا آرزویش را عملی کند، و برای این کار، او و دیگر کاندیدهای «کامیساما» (خدا) تا وقتی که فقط یک نفر باقی بماند، همدیگر را برای عنوان «خدا» خواهند کشت. اولین کاندید با پتانسیل بالای کامیساما که ظاهر شد، البته که هونوکا بود، کسی که گورو برای او مشتاق بود. گورو در مقابل هونوکا که بی‌رحمانه به او حمله کرده بود، چه انتخابی کرد؟


دانلود انیمه Kamierabi 2nd Season (به محض انتشار)

اخبار
136
0
3 ماه پیش
ویدیوی مرتبط

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.