فصل دوم انیمه Rurouni Kenshin: Meiji Kenkaku Romantan در مهر ماه منتشر خواهد شد

فصل دوم انیمه Rurouni Kenshin: Meiji Kenkaku Romantan در مهر ماه منتشر خواهد شد

روز دوشنبه در طی برگزاری کنفرانسی در رویداد مطبوعاتی انیمه توسط Fuji TV 2024، تاریخ پخش فصل دوم انیمه تلوزیونی Rurouni Kenshin: Meiji Kenkaku Romantan اعلام شد. همچنین در این کنفرانس گفته شد به احتمال زیاد این انیمه در دو پارت منتشر شود.

فصل دوم این انیمه با عنوان جدید "Rurouni Kenshin: Meiji Kenkaku Romantan - Kyoto Douran" قرار است در ماه اکتبر 2024 (مهر 1403) توسط واحد برنامه ریزی Noitamina از Fuji TV به نمایش در بیاید.

Rurouni Kenshin: Meiji Kenkaku Romantan - Kyoto Douran


فصل اول این انیمه تلوزیونی با عنوان "Rurouni Kenshin: Meiji Kenkaku Romantan (2023)" برای اولین بار در تاریخ 7 جولای 2023 (16 تیر 1402) در واحد برنامه ریزی Noitamina از Fuji TV و سایر مکان‌ ها ساعت 00:55 بامداد نمایش داده شد. شرکت Crunchyroll طبق اعلام قبلی خود این انیمه را در حین در ژاپن، پخش کرد.

این انیمه همانطور که اعلام شده بود سری اصلی مانگا را دوباره اقتباس میکند.

این انیمه تلوزیونی در ژانر شونن - اکشن - عاشقانه - تاریخی و هنر های رزمی، توسط استودیو LIDENFILMS ساخته شده است.

Rurouni Kenshin: Meiji Kenkaku Romantan (2023)


این انیمه تلوزیونی اقتباسی از مانگایی با عنوان "Rurouni Kenshin: Meiji Kenkaku Romantan - Hokkaido-hen" میباشد که در مجله .Jump SQ در تاریخ 4 نوامبر 2016 (14 آبان 1395) توسط Nobuhiro Watsuki مانگاکا این اثر منتشر شده است. همچنین Viz Media به طور همزمان مانگا را به زبان انگلیسی منتشر میکرد، اما پس از توقف مانگا در سال 2017 متوقف شد.

Watsuki برای اولین بار مانگا اصلی 28 جلدی "Rurouni Kenshin" خود را در مجله هفتگی Shonen Jump در سال 1994 (1373) منتشر کرد. این مانگا به زبان انگلیسی با عنوان Rurouni Kenshin توسط VIZ Media تحت عنوان Shonen Jump imprint از 23 دسامبر 2003 تا 5 جولای 2006 و دوباره در نسخه 3-in-1 omnibus تحت Shonen Jump VIZBIG imprint از 29 ژانویه 2008 تا 16 مارس 2010 منتشر شد.

ناشر از 3 ژانویه 2017 این مجموعه را در 3 در 1 omnibuses منتشر کرده است.از آن زمان، این مانگا در یک مجموعه انیمه تلویزیونی 95 قسمتی، یک فیلم سینمایی، سه پروژه انیمه ویدیویی اصلی، پنج فیلم لایو اکشن و یک موزیکال صحنه ای توسط گروه تئاتر موزیکال Takarazuka Revue اقتباس شده است.

این مانگا همچنین بیش از 72 میلیون نسخه در سراسر جهان تیراژ دارد.


خلاصه داستان این انیمه تلوزیونی:

ده سال از پایان دوره باکوماتسو گذشته، دوران جنگی که شهروندان علیه شوگون های توکوگاوا قیام کردن. انقلابیون می خواستن کشوری مملو از صلح و رونق و عاری از ظلم پدید بیارن. حالا عصر جدید میجی فرا رسیده، اما هنوز صلحی در کار نیست. شمشیر زدن ممنوعه اما مردم همچنان در خیابان ها کشته میشن. یتیمان جانبازان جنگ جایی برای رفتن ندارن، در حالی که دولت صرفا حاضره دهنشون رو با پول ببنده. یکی از سامورایی‌های سرگردان، کنشین هیمورا، هنوز دست به کاتاناست تا مطمئن شه ارزش‌هایی که براشون جنگیده و زندگی‌هایی که برای ساختن این دوره گرفته، ارزششو داشته باشن. زمانی که به نام هیتوکیری باتوسای شناخته میشد، از اون به عنوان بی رحم ترین قاتل بین انقلابیون یاد می کردن. کنشین که حالا سرتاسر پر از گناه شده، قسم خورده که دیگه هرگز جون کسی رو نگیره و آدم نکشه، چون ممکنه هرگز صلح رو درک نکنه و دوباره مثل قبل یه قاتل بی رحم بشه. حالا توی سال یازدهم میجی، کنشین به طور تصادفی با کائورو کامیا، مالک و سرپرست باشگاه دوجو کوچیکی، مواجه میشه که ازش می خوان در اون باشگاه رو تخته کنه. دلیل نیروی پلیس اینه که کسی توی این باشگاه به نام باتوسای آموزش دیده که قتل های سریالی به راه انداخته. سرگردانی کنشین فعلاً متوقف میشه چون می خواد به کائورو کمک کنه که هم نام باشگاه رو پاک کنه و هم نام خودش رو. اما تا کی می تونه از گذشته ش دور بمونه؟


دانلود انیمه Rurouni Kenshin: Meiji Kenkaku Romantan - Kyoto Douran (به محض انتشار)

اخبار
110
0
3 ماه پیش

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.