تاریخ پخش پارت 2 انیمه "BLEACH: Thousand-Year Blood War"

تاریخ پخش پارت 2 انیمه "BLEACH: Thousand-Year Blood War"

پارت 2 انیمه "BLEACH: Thousand-Year Blood War" برای سال 2023 تایید شد.


طی بیانیه ای که اعلام شد پارت دوم انیمه "BLEACH: Thousand-Year Blood War" برای جولا (تیر) تابستان 2023 تایید شد.

پارت اول این انیمه در تاریخ 11 اکتبر 2022 (19 مهر 1401) در ژانر اکشن - ماجراجویی - شونن و فانتزی توسط استودیو Pierrot منتشر شد.

از آثارهای معروف این استودیو انیمه های: Naruto, Tokyo Ghoul, Black Clover, Great Teacher Onizuka, Akatsuki no Yona را میتوان نام برد.

خلاصه پارت اول انیمه "BLEACH: Thousand-Year Blood War":
همه‌ی این اتفاقات تصادفی بوده یا حتمی؟ کوروساکی ایچیگو در طی یه ملاقات اتفاقی قدرت‌های یک شینیگامی رو به دست میاره. ایچیگو، به عنوان یه شینیگامی جایگزین درگیر آشوب پیش آمده توی سول سوسایتی(جامعه‌ی ارواح)، جایی که ارواح مرده اونجا جمع می‌شن، می‌شه. اما ایچیگو به کمک دوستاش بر هر مشکلی غلبه کرد، و قوی‌تر شد. هنگامی که شینیگامی‌های جدید و دشمنان جدید توی زادگاه ایچیگو، کاراکورا به مضاف هم می‌روند، ایچیگو با زانپاکتوی خودش وارد میدان مبارزه می‌شه تا به کسایی که به کمک نیاز دارن خدمت کنه. در این بین سول سوسایتی با مشکل افزایش تعداد هالو‌هایی که در دنیای زندگان نابود می‌شن، رو به رو می‌شه. و همچنین گزارش تعداد افراد گمشده توی اون ناحیه بالا میره. در نهایت، سیرِی، محل زندگی شینیگامی‌ها توسط گروهی که خودشون رو واندن‌وایک می‌نامند مورد حمله قرار می‌گیره. به رهبری یوهواچ، پدر تمام کوئینشی‌ها با یک پیغام به شینیگامی‌ها اعلام جنگ می‌کنه:« پنج روز دیگه، سول سوسایتی توسط واندن‌وایک نابود می‌شه.» راز و داستانی که شینیگامی‌ها برای هزاران سال مخفی کرده بودن بالاخره آشکار می‌شه. با شروع نبرد نهایی ایچیگو، همه چیز باید به پایان برسه.


اخبار
709
3
1 سال پیش

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.