تاریخ پخش انیمه The New Gate فاش شد

تاریخ پخش انیمه The New Gate فاش شد

وبسایت رسمی انیمه تلوزیونی "The New Gate" روز جمعه در طی خبری رسمی تاریخ پخش دقیق این انیمه تلوزیونی را فاش کرد. همچنین این وبسایت در ادامه اسامی دو بازیگر جدید ملحق شده اعلام و از پوستر رسمی و جدیدی برای این انیمه رونمایی کرد.

این انیمه تلوزیونی قرار است در تاریخ 14 آپریل 2024 (26 فروردین 1403) از کانال های Tokyo MX و BS11 در ژاپن به نمایش در بیاید. این انیمه همچنین بعدا توسط MBS و AT-X پخش خواهد شد.


پوستر جدید منتشر شده را در ادامه میتوانید مشاهده کنید:

The New Gate


دو بازیگر جدید معرفی شده، عبارتند از:

Lynn در نقش Rionne Strail Bayreuth and

Yūki Hoshi در نقش Kagerou

بازیگرانی که از قبل معرفی شده بودند:

Kensho Ono در نقش Shinya Kiritani

Asami Seto در نقش Schnee Raizar

Kaede Hondo در نقش Tiera Lucent

Shunya Hiruma در نقش Wilhelm Avis

Akiho Suzumoto در نقش Millie

Kaori Ishihara در نقش Rashia Luzel

و...

انیمه تلوزیونی The New Gate در ژانر فانتزی ، اکشن ، ماجراجویی و ایسکای، توسط همکاری دو استودیو Yokohama Animation Lab و Cloud Hearts درحال ساخت میباشد.

دست اندرکارانی که اسامی آنها در ساخت این انیمه اعلام شده، شامل:

کارگردان: Tamaki Nakatsu

فیلمنامه نویس: Hiroki Uchida

موسیقی: Tatsuhiko Saiki ، Yūya Mori ، Misaki Tsuchida و Tsugumi Tanaka

و...

همچنین اعلام شده آهنگ اوپنینگ این انیمه با عنوان "Sekai wo Yanuite" توسط Sou و آهنگ اندینگ با عنوان "Kanataboshi" توسط Miho Okasaki اجرا میشود.

The New Gate


این انیمه تلوزیونی اقتباسی از لایت ناولی در همین عنوان میباشد که به نویسندگی Shinogi Kazanami با تصویرگری Makai no Juumin، در تاریخ 19 دسامبر 2013 (28 آذر 1392) منتشر شده است. 

این لایت ناول در ابتدا بصورت یک ناول وب، در وبسایت Shōsetsuka ni Narō در سال 2013 منتشر شد. شرکت AlphaPolis سپس این لایت ناول را بصورت چاپی منتشر کرد.

AlphaPolis بیست و یکمین جلد این لایت ناول را در سپتامبر 2022 منتشر کرد.

The New Gate


خلاصه داستان این انیمه تلوزیونی:

«The New Gate»، یک بازی آنلاین که تبدیل به یک مبارزه مرگ و زندگی برای بازیکنان خود شده است، به لطف تلاش های شجاعانه Shin، بازیکنی قدرتمند در این بازی، بعد از اینکه آخرین باس را شکست داد پایان بازی و آزادی برای همه در دسترس به نظر میرسید، اما ناگهان در یک لحظه نور عجیبی او را بلعید و به 500 سال آینده در دنیای درون بازی منتقل کرد.یک شمشیرزن جوان با قدرتی بی‌رقیب که از یک بازی ساده به اشتباه به یک سرزمین جدید و عجیب پرتاب میشود، قرار است سفری افسانه‌ای را آغاز کند!


دانلود انیمه The New Gate (به محض انتشار)

اخبار
229
0
3 ماه پیش

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.