شخصیت جدیدی به انیمه "Kyuuketsuki Sugu Shinu 2" اضافه خواهد شد

شخصیت جدیدی به انیمه "Kyuuketsuki Sugu Shinu 2" اضافه خواهد شد

شخصیت جدیدی به انیمه تلوزیونی "Kyuuketsuki Sugu Shinu 2" اضافه خواهد شد


وبسایت رسمی فصل دوم انیمه تلویزیونی Kyuuketsuki Sugu Shinu 2 (The Vampire Dies in No Time Season 2) روز دوشنبه اعلام کرد که شخصیت جدیدی به عنوان خون آشام اضافه خواهد.

شخصیت جدید به نام Ura Shin Yokohama با صداپیشگی Houchu Ohtsuka از قسمت های بعدی اضافه خواهد شد.


اولین فصل انیمه تلوزیونی Kyuuketsuki Sugu Shinu در 4 اکتبر 2021 (12 مهر 1400) با مجموع 12 قسمت در ژاپن پخش شد و Funimation انیمه را همزمان در ژاپن پخش کرد.
فصل دوم این انیمه در 9 ژانویه 2023 (19 دی 1401) در ژاپن پخش شد. Crunchyroll در حال پخش این انیمه میباشد.
این انیمه در ژانر کمدی - شونن - ماوراء طبیعی - خون آشام - شخصیت بالغ و شوخ طبعی به کارگردانی Koujina, Hiroshi توسط استودیو Madhouse ساخته شده است.

از دیگر عواملی که در ساخت این انیمه نقش داشتند، میتوان به این افراد اشاره کرد:

تهیه کننده: Oowada, Tomoyuki

دستیار کارگردان: Kawano, Asami

فیلمنامه نویس: Sugawara, Yukie

اجرای آهنگ تیتراژ ها: Fukuyama, Jun و Kondou, Takayuki و Ono, Daisuke

متن آهنگ تیتراژ: Matsui, Youhei

خالق اصلی: Bonnoki, Itaru


خلاصه انیمه تلوزیونی Kyuuketsuki Sugu Shinu 2:

گفته شده که خون‌آشام ها نقاط ضعف بسیاری از جمله سیر، نماد صلیب و نور خورشید دارن. ولی لرد درالوک، خون‌آشام عاشقِ بازی، نقطه ضعفش... همه‌چیزه. اون با خفیف‌ترین لطمه‌ای میمیره، و به کپه‌ای از خاکستر تبدیل میشه. بعد از اینکه شکارچی خون‌آشام رونالدو از یه قلعه که توسط خون‌آشامی مشکوک به بچه‌ربایی اشغال شده خبردار میشه، به اونجا میره تا شر اون اهریمن رو کم کنه. اگرچه، معلوم میشه که اون خون‌آشام درالوک بوده، ضعیفه‌ای که با کوچک‌ترین چیزی به خاکستر تبدیل میشه. علاوه بر این، اون بچه در واقع اونجا زندانی نبوده-- بلکه داشته از اون 《خانه‌ی وحشت》به عنوان زمین بازی اختصاصی خودش استفاده میکرده! وقتی که درالوک قلعه‌اش نابود میشه، به دفتر رونالدو نثل مکان میکنه که البته باعت آزرده شدنش میشه. علیرغم اختلاف‌هاشون، اون‌ها باید با هم همکاری کنن تا از خودشون در مقابل خون‌آشام‌های سرکش، سردبیر مرگبارِ رونالدو، بازجویان و غیره دفاع کنن-- در کنار مرگ های پی در پیِ درالوک در طی این مسیر.


اخبار
267
0
1 سال پیش

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.