تریلر انیمه سینمایی Paripi Koumei: Road to Summer Sonia منتشر شد

تریلر انیمه سینمایی Paripi Koumei: Road to Summer Sonia منتشر شد

حساب رسمی توییتر رسمی فرنچایز "Paripi Koumei" روز شنبه از ویدیو جدیدی برای انیمه سینمایی جدید این فرنچایز با عنوان "Paripi Koumei: Road to Summer Sonia" رونمایی کرد. این ویدیو منتشر شده پیش نمایش صحنه کنسرت جدیدی است که برای این فیلم انیمه به نمایش گذاشته شده است و دارای آهنگ تم اصلی انیمه میباشد.

آهنگ اصلی این انیمه با عنوان "Resonance" توسط 96Neko و Lezel درحال اجرا و تکمیل میباشد.

انیمه سینمایی Paripi Koumei: Road to Summer Sonia همانطور که قبلا اعلام شده بود، قرار است در تاریخ 1 مارس 2024 (11 اسفند 1402) در سینماهای ژاپن اکران شود. همچنین اعلام شده که این انیمه خلاصه ای از مجموعه تلوزیونی این اثر میباشد.

این انیمه سینمایی در ژانر کمدی , موزیک , ماوراء طبیعی , تناسخ , شخصیت بالغ , صنعت نمایش و سرگرمی، توسط استودیو P.A. Works درحال ساخت میباشد.

برخی از بازیگرانی که حضور آنها در این انیمه اعلام شده، شامل:

Kaede Hondo در نقش Eiko Tsukimi

Ryoutarou Okiayu در نقش Kongming Zhuge

Shouya Chiba در نقش Taijin Kabe

Hibiku Yamamura در نقش Nanami Kuon

Jun Fukushima در نقش Owner Kobayashi

و...

Paripi Koumei: Road to Summer Sonia


فرنچایز تلوزیونی این انیمه با عنوان "Paripi Koumei" برای اولین بار در تاریخ 5 آپریل 2022 (16 فروردین 1401) در ژاپن به نمایش در آمد. شرکت HIDIVE به طور انحصاری و همزمان این انیمه را پخش و همچنین یک دوبله انگلیسی برای آن منتشر کرد. شرکت Sentai Filmworks مجوز این انتشار این انیمه را دریافت و آن را در 18 آپریل به صورت ویدیوی خانگی منتشر کرد.

این انیمه تلوزیونی هم در ژانر کمدی , موزیک , ماوراء طبیعی , تناسخ , شخصیت بالغ , صنعت نمایش و سرگرمی، توسط استودیو P.A. Works ساخته شده بود.

Paripi Koumei


این فرنچایز اقتباسی از مانگایی در همین عنوان میباشد که با داستان نویسی Yuto Yotsuba و طراحی Ryō Ogawa در 31 دسامبر سال 2019 (10 دی 1398) در مجله Comic Days منتشر شده است. این مانگا به زبان انگلیسی با عنوان Ya Boy Kongming توسط Kodansha USA از 1 ژوئن 2021 به صورت دیجیتالی درحال انتشار میباشد.

Kodansha سیزدهمین جلد کتاب جمع‌آوری شده مانگا را در 6 آپریل منتشر کرد.


دانلود انیمه Paripi Koumei: Road to Summer Sonia (به محض انتشار)

اخبار
234
0
4 ماه پیش
ویدیوی مرتبط

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.