Kan Takahama مانگا جدیدی با عنوان "Shishi to Botan" را شروع خواهد کرد

Kan Takahama مانگا جدیدی با عنوان "Shishi to Botan" را شروع خواهد کرد

Kan Takahama مانگا جدیدی با عنوان "Shishi to Botan" را شروع خواهد کرد


نویسنده مانگا، کان Kan Takahama، پنجشنبه گذشته در وبلاگ Ameba اعلام کرد که، کار روی یک مانگای جدید با عنوان "Shishi to Botan" را آغاز کرده است.
همچنین Takahama گفت این مانگای جدید برای حدود 10 جلد برنامه ریزی شده که به گفته او احتمالاً 7 تا 10 سال طول میکشه تا تمام بشه. Takahama اضافه کرد که چند سال طول کشید تا شخصیت‌ها و تنظیمات مانگای جدید را خلق کند، اما پس از آن، کار روی ترکیب سریع بوده و او توانسته تقریباً نیمه اول را در یک روز به پایان برسونه.
Takahama گفت که اگر همه چیز خوب پیش بره، مانگا احتمالاً در اواسط ماه مارس شروع خواهد شد.


Kan Takahama مانگا Ougishima Saijiki (تصویری که در بالا مشاهده میکنید) را در مجله ماهانه Comic Ran انتشارات LEED در 27 نوامبر 2019 منتشر کرد و این مجموعه در ژوئن 2022 به پایان رسید. این مانگا سومین و آخرین اثر از Takahama's Nagasaki Trilogy میباشد که شامل Nyx no Lantern و Chō no Michiyuki نیز میشود.


Kan Takahama مانگا Nyx no Lantern را در مجله ماهانه Comic Ran در 27 مارس 2015 منتشر کرد و در 27 ژوئن 2019 به پایان رساند. انتشارات LEED ششمین و آخرین جلد گردآوری شده مانگا را در آگوست 2019 منتشر کرد.
این مانگا در بیست و یکمین جشنواره هنرهای رسانه ای ژاپن در سال 2018 برنده جایزه Excellence شد.


وبسایت های Fanfare و Ponent Mon چندین مانگا Takahama را به زبان انگلیسی منتشر کرده‌اند، از جمله مانگا های Monokuro Kinderbook, Mariko Parade و Awabi.

اخبار
187
0
1 سال پیش

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.