بازیگران جدیدی به انیمه Dekisokonai to Yobareta Motoeiyuu wa Jikka kara Tsuihou sareta node Sukikatte ni Ikiru Koto ni Shita ملحق شدند

بازیگران جدیدی به انیمه Dekisokonai to Yobareta Motoeiyuu wa Jikka kara Tsuihou sareta node Sukikatte ni Ikiru Koto ni Shita ملحق شدند

وبسایت رسمی انیمه تلوزیونی (Dekisokonai to Yobareta Motoeiyuu wa Jikka kara Tsuihou sareta node Sukikatte ni Ikiru Koto ni Shita) The Banished Former Hero Lives as He Pleases روز چهارشنبه اسامی سه بازیگر جدیدی که بتازگی به تیم بازیگری این انیمه ملحق شدند، معرفی کرد.

بازیگران جدید معرفی شده عبارتند از (همراه تصاویری از شخصیت ها):

Aimi در نقش Mylene


Megumi Han در نقش Beatrice


Mariya Ise در نقش Akira


بازیگرانی که از قبل معرفی شده بودند:

Shouta Aoi در نقش Allen

Minami Kurisaka در نقش Riese

Akari Kitō در نقش Anriette

Sora Amamiya در نقش Noel

و...

انیمه تلوزیونی Dekisokonai to Yobareta Motoeiyuu wa Jikka kara Tsuihou sareta node Sukikatte ni Ikiru Koto ni Shita همانطور که قبلا اعلام شده بود، قرار است در ماه آپریل 2024 (فروردین 1403) در ژاپن ابتدا در کانال های TV Tokyo و BS TV Tokyo به نمایش در بیاید و سپس در U-NEXT و Anime Hōdai منتشر خواهد شد.

این انیمه تلوزیونی در ژانر فانتزی ، اکشن و ماجراجویی، توسط همکاری دو استودیو Studio DEEN و Marvy Jack درحال ساخت میباشد

برخی از دست اندرکارانی که اسامی آنها در ساخت این انیمه اعلام شده، شامل:

کارگردان: Kazuomi Koga

کارگردانی صدا: Hajime Takakuwa

فیلمنامه نویس: Rintaro Ikeda 

موسیقی: Kei Haneoka

تدوین: Rikito Ooiwane

کارگردان هنری: Shin Watanabe

و...

همچنین اعلام شد Shouta Aoi آهنگ اوپنینگ انیمه را با عنوان "EVOLVE" اجرا میکند.

Dekisokonai to Yobareta Motoeiyuu wa Jikka kara Tsuihou sareta node Sukikatte ni Ikiru Koto ni Shita


این انیمه تلوزیونی اقتباسی از لایت ناولی در همین عنوان میباشد که برای اولین بار به نویسندگی Shin Kouzuki با تصویرگری Chocoan، در تاریخ 10 اکتبر 2018 (18 مهر 1397) منتشر شده و سپس پس از دو سال انتشار در تاریخ 10 فوریه 2020 (21 بهمن 1398) به اتمام رسیده است.

این لایت ناول در ابتدا بصورت یک ناول وب در وبسایت Shousetsuka ni Narou از 26 ژانویه 2018 تا 10 ژوئن 2019 منتشر شد و سپس بصورت چاپی توسط TO Books با تصاویر Chocoan منتشر شد.


خلاصه داستان این انیمه تلوزیونی:

داستان این انیمه در دنیایی متمرکز است که در آن "نعمت ها و هدایای قدرتمندی از جانب خدایان" به کسانی داده میشود که به بزرگسالی رسیده اند و "هدایایی" که شخص دریافت میکند زندگی او را تعیین میکند. اما Allen نتوانسته هیچ قدرتی بدست آورد، بنابراین مورد تمسخر و مسخره دیگران قرار میگیرد و در نهایت از خانه اش تبعید میشود. او تصمیم می گیرد در سرزمینی دور افتاده زندگی آرامی داشته باشد، اما چیزی که مردم نمیدانند این است که Allen خاطرات (و قدرت‌هایی) از زندگی گذشته‌اش به عنوان یک قهرمان دارد.


دانلود انیمه Dekisokonai to Yobareta Motoeiyuu wa Jikka kara Tsuihou sareta node Sukikatte ni Ikiru Koto ni Shita (به محض انتشار)

اخبار
329
0
4 ماه پیش

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.