لایت ناول Buta no Liver wa Kanetsu Shiro با انتشار جلد بعدی خود به پایان میرسد

لایت ناول Buta no Liver wa Kanetsu Shiro با انتشار جلد بعدی خود به پایان میرسد

مجله و وبسایت Dengeki Bunko روز شنبه بصورت رسمی تایید کرد که لایت ناول (Buta no Liver wa Kanetsu Shiro) Butareba: The Story of a Man Turned into a Pig، با انتشار جلد بعدی خود در تاریخ 8 مارس 2024 (18 اسفند 1402) به پایان میرسد.

جلد آخر نهمین جلد کلی برای این لایت ناول میباشد.

لایت ناول Buta no Liver wa Kanetsu Shiro برای اولین بار به نویسندگی Takuma Sakai با تصویرگری Asagi Toosaka، در تاریخ 10 مارس 2020 (20 اسفند 1398) منتشر شده است. این لایت ناول پس از کسب جایزه طلا در بیست و ششمین دوره جوایز Dengeki Novel در سال 2019 منتشر شد.

این لایت ناول الهام بخش یک مانگا به قلم Minami میباشد که در آگوست 2020 در مجله Dengeki Maoh از Kadokawa منتشر شده است.

Buta no Liver wa Kanetsu Shiro


این لایت ناول همچنین الهام بخش یک انیمه تلوزیونی با عنوان (Buta no Liver wa Kanetsu Shiro) Heat the Pig Liver: The Story of a Man Turned Into a Pig میباشد، برای اولین بار در تاریخ 7 اکتبر 2023 (15 مهر 1402) در کانال های Tokyo MX، Tochigi TV، Gunma TV و BS11 در ژاپن به نمایش در آمد و سپس بعدا در کانال های YTV، CBC TV و AT-X منتشر شد.

این انیمه تلوزیونی در ژانر کمدی و فانتزی، توسط استودیو Project No.9 ساخته شده است.

Buta no Liver wa Kanetsu Shiro


خلاصه داستان این انیمه تلوزیونی:

یک اوتاکوی نچسب بعد از اینکه درحال خوردن جگر خوک از هوش می‌رود، در بدن خوک بیدار می‌شود. خوک خودش را درکنار جس، دختر بی‌گناهی که می‌تواند ذهن مردم را بخواند می‌بیند، و جس علی‌رغم افکار حوصله سربرش، او را می‌پذیرد. هرچند، او قصد دارد خوک را بخورد. وقتی جس در خطر تسلیم شدن در برابر سرنوشتی تاریک است، آیا خوک می‌تواند با استفاده از هوش تیز، خرد و حس بویایی خالصش او را نجات دهد؟

اخبار
159
1
4 ماه پیش

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.