ساخت انیمه Hitoribocchi no Isekai Kouryaku تایید شد

ساخت انیمه Hitoribocchi no Isekai Kouryaku تایید شد

روز یکشنبه Shouji Goji در حساب رسمی خود اعلام کرد که ساخت انیمه تلوزیونی جدیدی با عنوان "Hitoribocchi no Isekai Kouryaku" که اقتباسی از لایت ناولی به نویسندگی او میباشد، تایید شده است.

بمناسبت این خبر وبسایتی برای این انیمه افتتاح و در آن از تیزر معرفی برای این انیمه به همراه تصویری از شخصیت اصلی انیمه رونمایی شد.

همچنین اعلام شد این انیمه تلوزیونی در ژانر فانتزی , اکشن , ماجراجویی , ایسکای در سال 2024 (1403) در ژاپن به نمایش در میاید.


تصویر منتشر شده را در ادامه میتوانید مشاهده کنید:

Hitoribocchi no Isekai Kouryaku


این انیمه تلوزیونی اقتباسی از لایت ناولی در همین عنوان میباشد که به نویسندگی Shouji Goji و تصویرگری booota، در تاریخ 25 ژانویه 2018 (5 بهمن 1396) منتشر شده است. این لایت ناول به زبان انگلیسی با عنوان Loner Life in Another World توسط Seven Seas Entertainment تحت عنوان Airship از 3 آگوست 2021 درحال انتشار میباشد.

لایت ناول Hitoribocchi no Isekai Kouryaku در ابتدا بصورت یک ناول وب در وبسایت Shousetsuka ni Narou در 12 اکتبر 2016 شروع شد. Overlap انتشار نسخه اصلاح شده و مصور این مجموعه را در 25 ژانویه 2019 تحت برچسب Overlap Bunko خود آغاز کرد.


خلاصه داستان این انیمه تلوزیونی:

Haruka یک فرد منزوی و طعنه آمیز، همراه با کلاسش به یک دنیای فانتزی منتقل می شود. او از ماجراجویی چندان استقبال نمی کند، اما از داشتن برخی قدرت های جادویی خوشش می آید. اما او آخرین نفری است که مهارت های جادویی دریافت می کند و گزینه های خوبی باقی نمی ماند. بنابراین، او مجبور است با یک مجموعه از مهارت های عجیب و غریب، به تنهایی دنیای فانتزی را مدیریت کند.


دانلود انیمه Hitoribocchi no Isekai Kouryaku (به محض انتشار)

اخبار
457
0
5 ماه پیش
ویدیوی مرتبط

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.