انیماتور "وان پیس" در مورد جنجال بانی گفت: "من حتی یک سرنخ از سن او نداشتم."

انیماتور "وان پیس" در مورد جنجال بانی گفت: "من حتی یک سرنخ از سن او نداشتم."

انیماتوری با نام @kda_artist در توییتر، 14 ژانویه 2024، توسط طرفداران "وان پیس" مورد آزار و اذیت قرار گرفت. دلیلش این بود که او یکی از اعضای تیمی بود که صحنه‌های بحث‌برانگیز بانی در قسمت 1090 را انیمیشن کرده بود. برخی از کاربران توییتر حتی تا آنجا پیش رفتند که جان او را به خاطر جنسیت زدن یک شخصیت انیمیشنی تخیلی 12 ساله تهدید کردند. اینا یه مشت طرفدار احمق بودن که نمی‌دونستن اون انیماتور فقط یه کارمند بود و تصمیم‌گیر نبود. اون فقط دستورات رو اجرا می‌کرد. این آزار و اذیت‌ها کاملاً غیرمنصفانه بود. اون انیماتور هیچ کار بدی نکرده بود. طرفداران باید یاد بگیرند که به انیماتورها احترام بذارن. اونها فقط دارن کارشون رو انجام میدن. امیدوارم این انیماتور بتونه از این تجربه درس بگیره و قوی‌تر از قبل بشه.

ولی اون انیماتور خودش گفت که وقتی اون صحنه‌ها رو انیمیشن می‌کرد، از سن واقعی بانی خبر نداشت. این طرفدارا اینو نمی‌دونستن.  انیماتورا معمولاً وقتی مورد آزار و اذیت قرار می‌گیرن، ناامید می‌شن. اما KDA از دیدن اینکه طرفدارا سر موضوعی که خیلیا فکر می‌کنن مهم نیست، به هم می‌ریزن، لذت می‌بره. 

طرفدارای دیگه‌ای هم بودن که از انیماتور حمایت کردن. اونها وقتشون رو هدر نمی‌دادن و با آزاردهنده‌ها بحث نمی‌کردن. اونها می‌گفتن که اون انیماتور فقط کارش رو انجام می‌داد. اون فقط اون چیزی رو که اودا قبلاً کشیده بود، متحرک می‌کرد.

بنابراین، به گفته اون طرفدارا، اگه کسی مقصر بود، اودا بود.

اودا در نوامبر 2024، در حالی که داشت داستان بانی رو توی فصل 1098 تعریف می‌کرد، سن واقعی بانی رو 12 سال اعلام کرد.

همونطور که انیمه داره قوس جزیره Egghead رو اقتباس می‌کنه، بانی همچنان به عنوان یک شخصیت بحث‌برانگیز باقی می‌مونه. دلیلش اینه که انیماتورها مجبورن شخصیت رو همونطور که اودا توی مانگا در نظر گرفته، به تصویر بکشن.

معرفی انیمه وان پیس

وان پیس (One Piece) یک مجموعه مانگا و انیمه ژاپنی است که توسط ائیچیرو اودا نوشته و طراحی شده‌است. این مجموعه در سال ۱۹۹۷ در مجله شونن جامپ ژاپن شروع به انتشار کرد و تاکنون بیش از ۴۹۰ میلیون نسخه از آن در سراسر جهان به فروش رفته‌است که آن را به پرفروش‌ترین مجموعه مانگا در تمام دوران تبدیل کرده‌است.

خلاصه داستان

گل دی. راجر به عنوان پادشاه دزدان دریایی زمانیکه اعدام می شود اعلام می کند که گنجینه اش به نام “وان پیس” جایی در “گرند لاین ” پنهان شده است.دزد دریایی به نام “مانکی دی لوفی ” پسری است که آرزو دارد گنج افسانه ای را بیابد و پادشاه دزدان دریایی گردد.او بعد از خوردن میوه شیطانی چنین نیرویی را به دست می آورد.اما او باید ابتدا جهت یافتن گنج همراهانی برای خود پیدا کند.حال همه دزدان دریایی جهت یافتن “وان پیس” و گرفتن عنوان پادشاه دزدان دریایی در تلاش هستند.مانکی دی لوفی بعد از خوردن میوه شیطانی به یک پسر لاستیکی تبدیل شده است .حال او و همراهانش عازم یافتن “وان پیس ” میشوند و در این راه با دشمنان جنگیده دوستان جدیدی پیدا می کنند و ماجراهای پایان ناپذیری خلق می شوند….

جهان

ماجراهای وان پیس در جهانی خیالی رخ می‌دهد که تمامی سیاره زمین را دریا پوشانده است. درواقع سیاره زمین دنیای وان پیس شامل یک قاره بسیار بزرگ، یک مجموعه زنجیره‌ای جزیره و چهار دریای بزرگ است که دو اقیانوس عظیم را شکل می‌دهند.

این جهان پر از عجایب و موجودات عجیب و غریب است. از جزایر شناور گرفته تا حیوانات غول‌پیکر، در دنیای وان پیس همه چیز ممکن است.

شخصیت‌ها

شخصیت‌های وان پیس یکی از نقاط قوت این مجموعه هستند. هر یک از شخصیت‌ها دارای شخصیت و داستان منحصر به فرد خود هستند.

لوفی یک شخصیت بسیار مثبت و خوش‌بین است که همیشه به رویاها و آرزوهای خود باور دارد. زورو یک سامورایی با اراده‌ای آهنین است که به عنوان اولین معاون لوفی، همیشه از او محافظت می‌کند. نامی یک نقشه‌خوان ماهر است که همیشه به فکر پول است. سانجی یک آشپز بااستعداد است که عاشق زنان است. یوسوب یک دروغگو حرفه‌ای است که همیشه سعی می‌کند خود را قهرمان جلوه دهد. تونی تونی چوپاپا یک دکتر خرس‌ماهی است که همیشه سعی می‌کند به دیگران کمک کند. روبین یک باستان‌شناس است که در جستجوی تاریخ گمشده جهان است. فرانکی یک مهندس کشتی‌سازی است که همیشه در حال ساخت و ساز است. بروک یک روح دریایی است که در جستجوی یک عضو جدید برای گروه خود است.

پیام

وان پیس یک انیمه ماجراجویی است که پیام‌های زیادی را در خود دارد. یکی از مهم‌ترین پیام‌های این انیمه، اهمیت دوستی و اتحاد است. لوفی و دوستانش همیشه با کمک یکدیگر و قدرت دوستی، از چالش‌ها عبور می‌کنند.

وان پیس همچنین به اهمیت پیروی از رویاهای خود و هرگز تسلیم نشدن، اشاره می‌کند. لوفی همیشه به رویای خود برای تبدیل شدن به پادشاه دزدان دریایی، باور دارد و هرگز تسلیم نمی‌شود.

اخبار
636
1
5 ماه پیش

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.