انیمه Yubisaki to Renren قسمت 3

انیمه Yubisaki to Renren قسمت 3

نقد و بررسی قسمت دوم انیمه A Sign of Affectionوای، این انیمه یکی از سخت ترین هاست که تا حالا دیدم. از یه طرف، چیزهایی توش هست که دوست دارم، مثلا شخصیت های خوب و داستان جذاب. از یه طرف دیگه، خیلی انیمه های کالج خوب نیستن، و این یکی هم یه جوری نفرین شده به نظر میاد. همه انیمه های کالج که دیدم، شروع خوبی داشتن، ولی بعدش از ریل خارج شدن. شاید این یکی با مد آزاردهنده شروع کنه، و این روند رو عوض کنه. تا قسمت سوم، فکر می کردم انیمه دارک ورلد داره بهتر میشه، ولی بعدش کلا گیج شدم. از طرف دیگه، اضافه شدن دوست دوران کودکی یوکی اوشی رو خیلی نمی پسندم. با اینکه می دونم ممکنه یه مثلث عشقی بینشون شکل بگیره، ولی به نظرم شخصیت مشکل سازیه. یه مرد دیگه که مدام به یوکی توهین می کنه و رفتار پدرانه باهاش داره. خب، قراره اینطوری باشه، ولی وقتی همه پسرای داستان همینطورن، کمی نگران کننده میشه که سر سریال کجاست.

قسمت جدید انیمه ایسوومی شروع شد و معلوم شد ایسوومی داره میره لائوس. نمی دونم خانواده اش ثروتمندن یا چی، ولی معلومه که وضع مالی خوبی دارن. به هر حال، به نظر می رسه همه چیز بین ایسوومی و یوکی خوب پیش میره. دارن با هم پیام می دن و ایسوومی قول داده که براش سوغاتی بیاره. یوکی هم تو این مدت داره فکر می کنه که ایسوومی رو دوست داره یا نه. رین بهش میگه که این دوتا چیز یکی هستن، ولی یوکی هنوز مطمئن نیست. ایسوومی هنوز هم همه کارای موآی رو انجام می ده، ولی تو این قسمت بهتر از قبل رفتار می کنه. اوشی رئیسه و رابطه نزدیکی با یوکی داره. ولی به رین میگه که فقط به خاطر اینکه رئیسه باهاش صمیمیه، ولی حداقل نشون میده که خیلی ازش محافظت می کنه (و دیدن یوکی با ایسوومی خیلی عصبانیش می کنه). خب، معلومه که عاشق یوکیه و این همه کارایی که می کنه رو تحت تاثیر عشقش انجام می ده. ولی نحوه حرف زدنش پشت سر یوکی (و حتی جلوی خودش) خیلی توهین آمیزِ. یوکی عروسک چینی نیست، یه انسانه که اتفاقاً ناشنوائه.

یوکی چطوره؟ خوب، اون تأملی که در مورد مدرسه ناشنوایان کرد خیلی کمک کرد. این خیلی منطقیه، چون اون واقعاً تو یه پناهگاه بود - یه جایی که به قول خودش کاملاً احساس امنیت می کرد. ولی اون می خواست دنیای بیرون رو تجربه کنه و به همین دلیل رفت دانشگاه. اون هنوز مثل یه دختر پناه گرفته رفتار می کنه که نمی دونه دنیا چطوریه، ولی حداقل ما بهتر می فهمیم که چرا اینطوریه. من می خوام که اون مستقل تر و مطمئن تر رفتار کنه (یه دختر 19 ساله نیازی به ممنوعیت تردد از طرف مادرش نداره). ولی مطمئن نیستم که داستان اینطور پیش بره.

نمی خوام خیلی مبالغه کنم، ولی یه حسی شبیه به Shigatsu wa Kimi no Uso بهم دست داده. یعنی جایی که چیزی که به نظر من خیلی واضحه، برعکس دیدگاه نویسنده انیمه هست. مانگاکا چی فکر میکنه؟ ایسوومی از لائوس برگشت و دوباره مثل قبل شده، و همه چیز با یوکی یه حال و هوای شوجو داره. و اون ضربه گیر آخر هم حال و هوای ناراحت کننده ای داشت. من ذاتاً دوست ندارم همه اینها به کجا میره، ولی کنجکاوم ببینم آیا نگرانی هام بی مورده یا نه. یه هسته اصلی خیلی جالب توی این داستان شخصیتی وجود داره، داستانی که با یه طرح عاشقانه انیمه استاندارد فرق داره. ولی من هنوز مطمئن نیستم که Yubisaki to Renren انیمه مناسبی برای گفتن این داستانه.

دانلود انیمه Yubisaki to Renren / دانلود انیمه

نقد و بررسی
583
1
4 ماه پیش

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.