انیمه Solo Leveling قسمت 3

انیمه Solo Leveling قسمت 3

انیمه تک رو قسمت 3 خلاصه داستان انیمه Solo Levelingده سال پیش «دروازه» ظاهر شد و دنیای واقعی رو با قلمروی جادو و هیولاها پیوند داد. برای مبارزه با این جونورهای پست، مردم عادی قدرت های مافوق بشری دریافت کردن و به "شکارچی" معروف شدن. سونگ جین وو بیست ساله یکی از این شکارچی‌هاست، اما به دلیل قدرت رقت انگیزش در مقایسه با حتی یک رتبه-ای، به عنوان "ضعیف ترین جهان" شناخته می‌شه. با این حال، اون به طور خستگی ناپذیر هیولاها رو توی دروازه‌های رده پایین شکار می‌کنه تا هزینه‌های پزشکی مادرش رو پرداخت کنه. با این حال، این سبک زندگی فلاکت بار زمانی تغییر می‌کنه که جین وو، که معتقده تنها کسیه که توی ماموریتی که به طرز وحشتناکی اشتباه پیش رفته جون خودش رو از دست داده، سه روز بعد توی بیمارستان از خواب بیدار می‌شه و یک صفحه اسرارآمیز در مقابلش شناور می‌شه. این "درخواست ورود" ایجاب می‌کنه که جین وو یک برنامه تمرینی غیر واقعی و شدید رو تکمیل کنه، یا با یک جریمه درست و حسابی روبرو بشه. جین وو که اولش به دلیل سختی زیاد، تمایلی به انجامش نداشت، به زودی متوجه می‌شه که این ممکنه اون رو به یکی از ترسناک‌ترین شکارچی‌های جهان تبدیل کنه.

زمان پخش قسمت سوم انیمه Solo Leveling

طرفداران انیمه Solo Leveling، این خبر را با شادی دریافت خواهند کرد که قسمت دوم این انیمه محبوب، امشب، شنبه 13 ژانویه ۲۰۲۴، ساعت 9 شب به وقت ایران، از شبکه کره‌ای تی‌وی‌ان پخش خواهد شد.

انیمه Solo Leveling بر اساس رمانی به همین نام اثر تشو گان سانگ ساخته شده است. این انیمه در سال 2024 میلادی پخش شد و مورد استقبال گسترده‌ای قرار گرفت. داستان انیمه Solo Leveling درباره‌ی یک شکارچی ضعیف به نام سونگ جین وو است که پس از یک اتفاق عجیب، به‌طور ناگهانی قدرت‌های فوق‌العاده‌ای به دست می‌آورد. قسمت دوم انیمه Solo Leveling، ادامه‌ی داستان قسمت اول را روایت می‌کند. انیمه Solo Leveling در ایران نیز طرفداران زیادی دارد. انی پلاس اعلام کرده است که قسمت دوم انیمه Solo Leveling را در اسرع وقت ترجمه و منتشر خواهد کرد. قسمت سوم انیمه Solo Leveling نیز هفته آینده پخش خواهد شد طرفداران انیمه Solo Leveling، خبر دیگری نیز برای شادی دارند. قسمت سوم این انیمه، هفته آینده، شنبه 20 ژانویه ۲۰۲۴، ساعت 9 شب به وقت ایران، از شبکه کره‌ای تی‌وی‌ان پخش خواهد شد. قسمت سوم انیمه Solo Leveling، همچنان ادامه‌ی داستان قسمت دوم را روایت خواهد کرد. در این قسمت، سونگ جین وو و تیمش، به شکار یک هیولای قدرتمند خواهند رفت. تاکنون هیچ تاخیری برای پخش قسمت سوم انیمه Solo Leveling اعلام نشده است. بنابراین، طرفداران این انیمه می‌توانند با خیال راحت، از پخش آن در هفته آینده مطمئن باشند.

دانلود انیمه تک رو / دانلود انیمه Solo Leveling

اخبار
8K
2
5 ماه پیش

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.