تاریخ عرضه بازی Sand Land فاش شد

تاریخ عرضه بازی Sand Land فاش شد

شرکت بازی سازی Bandai Namco Entertainment روز جمعه تریلر جدیدی از بازی اکشن و نقش آفرینی "Sand Land" رونمایی کرد. این تریلر منتشر شده تاریخ عرضه بازی را بصورت رسمی اعلام میکند.

این بازی قرار است در تاریخ 25 آپریل 2024 (6 اردیبهشت 1403) در ژاپن عرضه شود.

بازی Sand Land همانطور که قبلا اعلام شده بود بر روی پلتفرم های PlayStation 4، PlayStation 5، اXbox Series X|S و PC از طریق Steam عرضه خواهد شد.


همچنین قبلا گیم پلی از این بازی سیستم Uniride را برجسته میکرد که در آن نشان میداد بازیکنان میتوانند در بالای خودروهای خود نبردهای جذابی رو تجربه کنند.


شرکت Bandai Namco Entertainment داستان بازی را اینطور بیان کرده:

به دنیای بیابانی شیرجه بزنید که در آن هم انسان ها و هم شیاطین از کمبود شدید آب رنج میبرند. به عنوان شاهزاده شیطان Beelzebub، کلانتر Rao، و دزد Thief بازی کنید و تماشا کنید که چطور در جستجو در بیابان به ماجراجویی میپردازند.Beelzebub که خود را یک "شیطان فوق العاده شیطانی" معرفی میکند، قلب پاکی مانند یک پسر کوچک دارد، اما دارای قدرت فوق بشری و توانایی های تله پاتی است.Rao، یک کلانتر شهر کوچک، به دنبال کمک شیاطین است تا تمام سرزمین شنی را از کمبود آب نجات دهد.Thief، یک شیطان پیر خردمند با توانایی های دزدی نیز Beelzebub و Rao را در ماجراجویی آنها همراهی میکند.با بازی در نقش Beelzebub، بازیکنان می‌توانند دنیای وسیعی را همراه با گروهی از شیاطین و انسان‌ها کشف کنند. بازیکنان چه در وسایل نقلیه مختلف پرسه بزنند، چه با پای پیاده، با خطرات و همچنین شخصیت‌های مفیدی که در صحرای وسیع ملاقات میکنند، مواجه میشوند و اسرار بسیاری از SAND LAND را کشف میکنند. مبارزه با خودرو و شخصیت بخش بزرگی از اکشن در این بازی است. بازیکنان به وسایل نقلیه مختلفی دسترسی خواهند داشت که میتوانند آن‌ها را سفارشی کرده و با بارگیری برای عبور از صحرا، غلبه بر موانع و مقابله با مجموعه‌ای متنوع از دشمنان قدرتمند، مجهز کنند.

اخبار
213
0
5 ماه پیش
ویدیوی مرتبط

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.