انیمه Great Pretender: Razbliuto

انیمه Great Pretender: Razbliuto

سه سال از زمانی که دوروتی، کلاهبردار معروف، لوران تیری را به دنیای جرم و جنایت معرفی کرد، می‌گذرد. این بار، او در بازی خودش توسط شانگهای لونگ بنگ شکست خورده و گمان می‌شود مرده است. اما او زنده است و در یک دهکده ساحلی کوچک پنهان شده است.

یک روز، یک مادربزرگ محلی به دوروتی می‌گوید که فرصتی برای سفر به کیوتو دارد. دوروتی که از این کلاهبرداری آگاه است، آن را افشا می‌کند. اما این کار باعث می‌شود که او مورد تعقیب دنیای زیرزمینی تایپه قرار بگیرد.

دوروتی باید از کیوتو فرار کند و راهی برای زنده ماندن پیدا کند. او با جی، یکی از اعضای دنیای زیرزمینی تایپه، متحد می‌شود. جی به دوروتی کمک می‌کند تا از دست دشمنان خود فرار کند و در عین حال انگیزه‌های خود را نیز دنبال می‌کند.

این فیلم ترکیبی از اکشن، کمدی و درام است. صحنه‌های اکشن هیجان‌انگیز هستند و صحنه‌های کمدی خنده‌دار هستند. داستان فیلم نیز پیچیده و جذاب است.

نقد فیلم

این فیلم برای طرفداران The Great Pretender یک تجربه عالی است. این فیلم همه چیزهایی را که طرفداران از این مجموعه دوست دارند، ارائه می‌دهد: کلاهبرداری‌های پیچیده، شخصیت‌های جالب و یک داستان پرماجرا.

با این حال، این فیلم ممکن است برای کسانی که انتظار داشتند داستانی مشابه با سریال اصلی داشته باشد، ناامید کننده باشد. این فیلم بیشتر بر روی شخصیت‌های دوروتی و جی تمرکز دارد و داستان اصلی سریال را به حاشیه می‌راند.

در مجموع، یک فیلم عالی برای طرفداران این مجموعه است. این فیلم ترکیبی از اکشن، کمدی و درام است که مطمئناً طرفداران را راضی خواهد کرد.

 گاهی اوقات در مورد پیشینه دوروتی و حتی روابط اطراف دوروتی مسخره می‌کند. مشکل این است که هر چند بار که امیدوارید راه حلی وجود داشته باشد، به دست نمی‌آید.

نقاط حافظه، که رویدادها را آغاز می‌کنند، باید سرنخ‌های بیشتری در مورد دوروتی به ما بدهد، اما به آنچه قبلاً می‌دانیم منجر می‌شود. ممکن است یک نقطه در فیلم وجود داشته باشد که قابل اجرا نباشد، اما به سختی واجد شرایط است.

برای طرفداران، آنها امیدوارند که حداقل ما اطلاعات بیشتری به دست آوریم، به جای چیزی که بتوان در عرض پنج دقیقه خلاصه کرد. مهمتر از آن، انتظارات ممکن است دیدن جنبه واقعی دوروتی و چگونگی یکپارچگی کلی آن در طرح باشد.

دوروتی که ما در فیلم می‌بینیم یک شخصیت کاملاً متفاوت با سریال اصلی است. او که توسط والدین فرزندخوانده پذیرفته شده است، می‌داند که چگونه می‌تواند یک کلاهبردار را تشخیص دهد، جلوی آن را بگیرد و در واقع از دیگر هنرمندان کلاهبردار بیشتر بهره ببرد. او حیله‌گر و تاکتیکی است و می‌تواند با جی و شریک زندگی‌اش کار کند تا بفهمد که چه چیزی باعث آشفتگی در سازمان زیرزمینی او شده است و چگونه می‌تواند جلوی آن را بگیرد.

این کار با افزایش مخاطرات انجام می‌شود. او توجه بیشتری به محیط اطراف خود و توالی منطقی وقایع نشان می‌دهد و آموزش خود را به عنوان یک کلاهبردار سابق نشان می‌دهد.

همه اینها برای یک مخاطب عام به خوبی دنبال می‌شود، اما در بهترین حالت برای طرفداران لذت‌بخش است.

خلاصه:

Great Pretender فیلم خوبیه، ولی بیشتر مناسب تازه‌کارهاس تا طرفدارهای قدیمی. دیالوگ‌های خنده‌دار، اکشن جذاب، و شخصیت‌های جالب همه‌شون برای کسایی که تازه با فرنچایز آشنا شدن خوبن. ولی طرفدارهایی که امیدوار بودن درباره دوروتی بیشتر بدونن، ناامید میشن. فقدان حل‌و‌فصل تا آخرین لحظه هم خیلی برای طرفدارها جذاب نیست.

**اگر بقیه‌ی اجزای Great Pretender رو دوست داشته باشن، از این فیلم هم لذت می‌برن. به طور کلی این فیلم ساعت خوبیه، ولی طرفدارها بهتره انتظاراتشون رو پایین بیارن.

دانلود انیمه Great Pretender: Razbliuto / دانلود انیمه

نقد و بررسی
310
0
5 ماه پیش

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.