پخش فصل پنجم انیمه Kingdom به دلیل زلزله در ژاپن به تعویق افتاد

پخش فصل پنجم انیمه Kingdom به دلیل زلزله در ژاپن به تعویق افتاد

وبسایت رسمی فرنچایز تلوزیونی "Kingdom" روز یکشنبه در طی خبری رسمی فاش کرد که اولین قسمت از فصل پنچم این انیمه با عنوان "Kingdom 5th Season" به دلیل وقوع زلزه در ژاپن به تعویق افتاده است.

فصل پنجم این انیمه طبق برنامه ریزی اولیه خود قرار بود در تاریخ 7 ژانویه (17 دی) به نمایش در بیاید اما به دلیل پوشش خبری NHK در مورد زلزله روز سال نو در شبه جزیره نوتو در استان Ishikawa در ژاپن به تعویق افتاد و به تاریخ 14 ژانویه (24 دی) موکول شد.

همچنین برای فصل جدید این انیمه بازیگران جدیدی ملحق شده اند:

Kentaro Ito در نقش Kan Ki/Huan Yi

Haruka Nagamine در نقش Koku'ou

Kenji Nomura در نقش Raido

Motoki Sakuma در نقش Ma Ron/Mo Lun

Katsuyuki Konishi در نقش Na Ki

Taku Yashiro در نقش Rin Gyoku

Takehiro Hasu در نقش Zenou

Kōji Ishii در نقش Ki Sui/Ji Hui

Kenta Miyake در نقش Ba Tei/Ma Cheng

Yoshihisa Kawahara در نقش Ryuu Tou/Liu Dong

و...

Kingdom 5th Season


اولین فصل این انیمه تلوزیونی با عنوان "Kingdom" برای اولین بار در تاریخ 4 ژوئن 2012 (15 خرداد 1391) در 38 قسمت در ژاپن به نمایش در آمد. شرکت Funimation این انیمه را در آمریکای شمالی پخش کرد.

سپس دومین فصل آن با عنوان "Kingdom 2nd Season" در 8 ژوئن 2013 (18 خرداد 1392) در 39 قسمت در ژاپن پخش شد. شرکت Funimation همانند فصل اول این انیمه را در در آمریکای شمالی پخش و هر دو فصل را در DVD در سال 2016 منتشر کرد.

فصل سوم این انیمه تلوزیونی در عنوان "Kingdom 3rd Season" پس از 7 سال در 6 آپریل 2020 (18 فروردین 1399) در 38 قسمت در ژاپن به نمایش در آمد. قسمت‌هایی از این فصل به دلیل شیوع ویروس COVID-19 به تعویق افتاد اما در آپریل 2021 دوباره از سر گرفته شد. شرکت Funimation این انیمه را بطور همزمان با پخش آن در ژاپن، استریم کرد.


فصل چهار این انیمه با عنوان "Kingdom 4th Season" در سال 2022 (1401) در NHK General ژاپن پخش شد. این انیمه در 26 قسمت پخش شد که توسط شرکت Crunchyroll در حین پخش در ژاپن، استریم شد.

هر چهار فصل این انیمه تلوزیونی در ژانر اکشن , سینن , تاریخی , نظامی به نمایش در آمد اما دو فصل ابتدایی آن توسط استودیو Studio Pierrot و دو فصل بعدی با همکاری استودیو Studio Pierrot و استودیو Studio Signpost ساخته شد.

Kingdom 3rd Season


خلاصه داستان این انیمه تلوزیونی:

در دوره‌‌ي جنگ‌هاي بين ايالات در چين باستان (سال 221-475 پيش از ميلاد) "شين" و "شو" ، دو يتيم زمان جنگ در ايالت "شين" هستند. روياي آن‌ها درخشش در ميدان جنگ است. اما روزي يکي از وزراي قصر، "شو" را به همراه خود مي‌برد. در درگيري بر سر قدرت، که به شکست "شو" و همراهانش مي‌انجامد، "شو" نيمه‌جان خود را به روستايشان مي‌رساند. کمي بعد، "شين" با پسري به نام "اي سي" روبرو مي‌شود که شباهت بسياري با "شو" دارد. او پادشاه "قلمروي" شين است؛ و در نهايت به امپراتور "شي هوانگدي" تبديل مي‌شود.


دانلود انیمه Kingdom 5th Season (به محض انتشار) / دانلود انیمه

اخبار
375
3
5 ماه پیش

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.