انیمه Momochi-san Chi no Ayakashi Ouji؛ اولین برداشت

انیمه Momochi-san Chi no Ayakashi Ouji؛ اولین برداشت

فانتزی شوجو یه ژانری نیست که این روزا زیاد تو انیمه می‌بینیم، پس همیشه وقتی یه انیمه جدید از این ژانر میاد، یه حس کنجکاوی دارم. Momochi-san Chi no Ayakashi Ouji بر اساس مانگای Shouto Aya هست که مدت زیادی تو این کار بوده، اما من شخصاً با کارهایش آشنا نیستم. به نظر می‌رسه که مانگا نظرات خیلی خوبی رو به خودش جلب کرده و کارکنانش هم مناسب هستند، بنابراین من انتظارات معقولی از این نمایش داشتم.

در مجموع می‌تونم بگم که این خیلی خوب بود، اگرچه به نظر نمی‌رسید که خیلی از فرمول فاصله بگیره. ما یه یتیم 16 ساله به اسم موموچی هیماری داریم که تو روز تولد 16 سالگیش وصیت‌نامه‌ای از پدر و مادرش دریافت می‌کنه که یه خونه روستایی رو به نام اون می‌گذارن. وقتی اون می‌رسه تا اون رو بررسی کنه، مردم محلی بهش هشدار می‌دن و می‌گن که شیاطین و ارواح شیطانی توش زندگی می‌کنن، اما هیماری مصمم هست که تنها ارتباطی که با خانواده‌اش داره رو درک کنه. در گذشته تقریباً مطمئن به نظر می‌رسه که وصیت‌نامه فریبکاری بود که قصد داشت اون رو به داخل بکشه، اما اون در اون زمان راهی برای دانستن اون نداشت. 

هیماری یه شخصیت دوست‌داشتنیه. اون قوی و مستقله و همیشه آماده کمک به دیگرانه. اونا یه شخصیت اصلی عالی برای یه انیمه شوجو هستن.داستان یه کم پیش‌بینی‌پذیره، اما هنوز هم سرگرم‌کننده‌ست. هیماری و دوستانش با چالش‌های زیادی روبرو می‌شن، اما همیشه راه رو پیدا می‌کنن که به هم کمک کنن.گرافیک خیلی خوبه. انیمیشن روانه و طراحی شخصیت‌ها دوست‌داشتنیه.صداگذاری هم خیلی خوبه. صداپیشه‌ها کارشون رو عالی انجام میدن و به شخصیت‌ها جان می‌دن.در کل، Momochi-san Chi no Ayakashi Ouji یه انیمه شوجو خوبه که طرفداران این ژانر ازش لذت خواهند برد. این انیمه سرگرم‌کننده و شیرینه و شخصیت‌های دوست‌داشتنی داره.

خونه یه دروازه بین دنیای انسان‌ها و دنیای ارواحه. یه بیشوننی به اسم ناناموری آئوی که گاهی اوقات بهش میگن اوماموری (طلسم عبادتگاه) یا نوئه (یه یوکای بدنام که اولین بار توی هیکه مونوگوتوری ذکر شده) ازش مراقبت می‌کنه. دو تا از خدمتکاراش، یوکاری و ایسه، که شیکامیاش هستن، از اینکه هیماری اونجا باشه خوششون نمیاد. آئوی هم همینطوره، اما دلایلش بیشتر به خطری که هیماری رو تهدید می‌کنه مربوط میشه.

در کل، این یه حرمسرای معکوس شوجو خیلی کلاسیکه. ولی من فکر می‌کنم که تنها رابطه عاشقانه واقعی برای هیماری با آئویه. از نظر هنری، خیلی شبیه به کامیساما هاجیماشیتا هست، ولی هیچ دلیلی وجود نداره که فکر کنیم موموچی-سان چی هم به همون اندازه خوب باشه.

با وجود اینکه یه انیمه کاملاً معمولیه، ولی از قسمت اولش کم و بیش لذت بردم. احساس می‌کنم که توی این انیمه احتمال وجود چیزی بیشتر از چیزی که به نظر می‌رسه وجود داره. ولی در حال حاضر این فقط یه احتماله و نه یه انتظار.

دانلود انیمه Momochi-san Chi no Ayakashi Ouji / دانلود انیمهدانلود انیمه The Demon Prince of Momochi House

نقد و بررسی
345
0
5 ماه پیش

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.