انیمه The Apothecary Diaries قسمت 13

انیمه The Apothecary Diaries قسمت 13

لعنتی، دلم برای این سریال تنگ شده بود. بالاخره قسمت جدیدش اومد و من خیلی هیجان زده بودم. در این قسمت، ما وارد دومین رمان اصلی سریال می‌شویم و موقعیت مائومائو تغییر می‌کند. او دیگر در قصر داخلی کار نمی‌کند، بلکه مستقیماً برای جینشی در قصر بیرونی کار می‌کند. مائومائو از این موضوع بسیار خوشحال است. بالاخره، او پس از دوازده قسمت تلاش، جینشی را به خانه‌اش آورده است. البته، او ترجیح می‌دهد که کسی او را نبیند، اما این بار با جینشی موافق است. مائومائو بیشتر از اینکه مردان دیگر او را ببینند، نمی‌خواهد به خاطر زیبایی‌اش مورد توجه قرار گیرد. اما چیزی که بیشتر از همه جالب است، این است که این قسمت و آهنگ‌های تم جدید، داستان را برای کشف بیشتر جینشی به عنوان یک شخصیت تنظیم می‌کنند. پیش از این، ما فقط از بیرون او را می‌دیدیم، به عنوان خواجه زیبای ماقبل طبیعی مسئول قصر داخلی. او مورد آرزوی بیشتر مردم و بی اعتمادی مائومائو بود، و چیزی که ما واقعاً می‌دانستیم این بود که او چیزی برای داروساز مورد علاقه همه داشت. اما اکنون ما بیشتر در مورد اینکه او واقعاً چه کسی است، می‌دانیم. اپیزود با آشکار شدن نارضایتی او از خود آغاز می‌شود. او احساس می‌کند که تنها چیزی که برایش می‌خواهند زیبایی‌اش است، که به نظر می‌رسد یک سیلی به صورتش می‌آید. او خاطرنشان می‌کند که علیرغم تمام تلاش‌هایش، در بیشتر کارهایی که امتحان می‌کند فقط اندکی استعداد دارد.

به نظر می‌رسد که این ظاهر او را به عنوان چیزی که ممکن است به طور فعال از او رنجیده باشد، تنظیم می‌کند. او ممکن است مناقصه باغ گل امپراطور باشد، اما بیشتر به عنوان مردی زیبا شناخته می‌شود که همه عاشق او می‌شوند. کار سخت او تا حد زیادی بی توجه است.

این ممکن است او را بیشتر از آنچه که او تصور کند شبیه مائومائو کند. به نظر می‌رسد که او نیز از زیبایی طبیعی خود رنجیده است و برخلاف جینشی، در موقعیتی قرار دارد که می‌تواند با انتخاب لباس و کک و مک آن را کم اهمیت جلوه دهد. او می‌تواند به کارش اجازه دهد که داستان او را به جای ظاهر فیزیکی‌اش بازگو کند، و این چیزی است که جینشی ممکن است به سمت آن کشیده شود.

یا حداقل تا آنجا که می‌تواند - به نظر می‌رسد که او نمی‌خواهد یک خانم دربار باشد، اگرچه دلیل آن مشخص نیست. احتمالاً او را بیش از حد در معرض نور قرار می داد. او در حال حاضر با حسادت کوچک زنان دیگر در قصر بیرونی دست و پنجه نرم می کند که از پیوستن او به سویرن به عنوان تنها خدمتکار جینشی خشنود نیستند.

همچنین تبدیل شدن به یک بانوی دادگاه به این معنی است که او باید بیشتر نقش منشی را به حساب او ایفا کند، و به نظر می رسد که این به او فرصت کمتری برای بازی با گیاهان می دهد. از تمیز کردن و سرو کردن هر کاری که مائومائو انجام می دهد بر اساس چیزی است که او می خواهد، یعنی اینکه به روشی طبابت کند، حتی اگر پدرش مجبور باشد گهگاه به او هشدار دهد که شبیه یک مسموم کننده بالقوه به نظر نرسد.

ما فقط به شروع این خط داستانی می پردازیم. بانوی درباری قد بلند و ساکت نقش مهم تری دارد و اگر به تصاویر تم ابتدایی دقت کنید، آن مرد مونوکول نیز قرار است کاری بیش از کمین کردن در بالکن انجام دهد. مائومائو و جینشی قرار است مجموعه جدیدی از مشکلات را حل کنند، پس بمانید و ببینید بعد چه اتفاقی می افتد.

دانلود انیمه The Apothecary Diaries / دانلود انیمه

نقد و بررسی
494
0
5 ماه پیش

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.