تریلر جدید انیمه .Isekai de Mofumofu Nadenade suru Tame ni Ganbattemasu منتشر شد

تریلر جدید انیمه .Isekai de Mofumofu Nadenade suru Tame ni Ganbattemasu منتشر شد

وبسایت رسمی انیمه تلوزیونی (.Isekai de Mofumofu Nadenade suru Tame ni Ganbattemasu) I'm Doing My Best to Make Myself at Home in Another World، روز جمعه از دومین تریلر رسمی برای این انیمه تلوزیونی رونمایی کرد. این تریلر منتشر شده آهنگ اندینگ این انیمه را بصورت پیش نمایش نشان میدهد.

آهنگ اندینگ این انیمه توسط harmoe با عنوان "Fuwa Fuwa Party Tsurarete Happy" اجرا میشود. همچنین گفته شده بود که آهنگ اوپنینگ هم توسط Sizuk با عنوان "Cotton Days" اجرا شده است.

این انیمه تلوزیونی همانطور که قبلا اعلام شده بود، قرار است در تاریخ 7 ژانویه 2024 (17 دی 1402) در ژاپن از کانال های Tokyo MX، BS11 و YTV به نمایش در بیاید. همچنین شرکت Crunchyroll اعلام کرده که این انیمه را در حین پخش در ژاپن، استریم خواهد کرد.

.Isekai de Mofumofu Nadenade suru Tame ni Ganbattemasu


برخی از بازیگرانی که برای حضور در این انیمه معرفی شده اند، عبارتند از:

Ai Kakuma در نقش Nefertima Osfe

Shūichirō Umeda در نقش Ralph

Tōru Furuya در نقش Dale

Taketora در نقش Las

Genki Okawa در نقش Wilhelt

Shinichiro Miki در نقش Kamisama (God)

Kenji Nomura در نقش Sol

Tomoaki Maeno در نقش Shinki

و...

انیمه تلوزیونی .Isekai de Mofumofu Nadenade suru Tame ni Ganbattemasu در ژانر برشی از زندگی ، فانتزی ، ماجراجویی ، شوجو ، ایسکای و تناسخ، توسط استودیو EMT Squared درحال ساخت میباشد.

برخی از دست اندرکارانی که در ساخت این انیمه نقش دارند، شامل:

کارگردان: Junichi Kitamura

فیلمنامه نویس: Hitomi Mieno

کارگردانی صدا: Yuuichi Imaizumi

موسیقی: Ryuunosuke Kasai

مدیر فیلمبرداری: Toshiya Kimura

کارگردان هنری: Shunsuke Suzuki

تدوین: Motoki Niimi

و...

.Isekai de Mofumofu Nadenade suru Tame ni Ganbattemasu


این انیمه تلوزیونی اقتباسی از لایت ناولی در همین عنوان میباشد که به نویسندگی Himawari با Ran Kirou، در تاریخ 13 جولای 2016 (23 تیر 1395) منتشر شده است. این لایت ناول از 29 سپتامبر 2023 توسط Cross Infinite World به صورت دیجیتالی به زبان انگلیسی با عنوان Fluffy Paradise درحال انتشار میباشد.

این لایت ناول در ابتدا توسط Himawari بعنوان یک ناول وب در وبسایت Shōsetsuka ni Narō در سال 2012 منتشر شد و سپس Futabasha انتشار این لایت ناول را با تصاویر Kirou در 13 جولای 2016 آغاز کرد.

همچنین این لایت ناول الهام بخش مانگایی در همین عنوان میباشد که در سال 2017 در مجله Monster Comics منتشر شده است. همچنین Coolmic این مانگا را به صورت دیجیتالی به زبان انگلیسی تحت عنوان Fluffy Paradise منتشر میکند. Futabasha یازدهمین جلد گردآوری شده مانگا را در 28 آپریل در ژاپن منتشر کرد.

مجموعه لایت ناول و مانگا این اثر در مجموع 1.7 میلیون نسخه تیراژ دارند.


خلاصه داستان این انیمه تلوزیونی:

"بعد از یک سری اتفاقات، از خدا هدیه‌ای دریافت کردم و در دنیایی دیگه تناسخ پیدا کردم! من کاملا معمولی درحالی که توسط خانواده سرشناسم زیر نظر بودم از زندگی لذت می‌بردم. به لطف توانایی‌ای که از خدا دریافت کردم، روزهام رو با نوازش حیوانات فانتزی می‌گذرونم. تعدادی فعالیت مشکوک هم وجود داره، اما من کنار همراهانم تمام تلاشم رو می‌کنم و از خدا پیروی می‌کنم!


دانلود انیمه .Isekai de Mofumofu Nadenade suru Tame ni Ganbattemasu (به محض انتشار)

اخبار
637
0
5 ماه پیش
ویدیوی مرتبط

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.