خبر جدیدی از مانگا "Hunter x Hunter"

خبر جدیدی از مانگا "Hunter x Hunter"

مانگا "Hunter x Hunter" بعد از مدتی وقفه دوباره بازخواهد گشت.


مدتی قبل در بیانیه ای گفته شده بود که مانگا "Hunter x Hunter" پس از مدت ها تاخیر دوباره در عنوان پخش هفتگی منتشر پیدا میکند، اما امروز در بیانیه رسمی گفته شد این مانگا برای مدتی به وقفه خواهد رفت و در آینده بصورت پخش هفتگی نخواهد بود.

قسمت اول این انیمه در 2 اکتبر 2011 (10 مهر 1390) توسط استودیو Madhouse منتشر شد.

از آثارهای مهم این استودیو انیمه های: Death Note, One Punch Man, No Game No Life, Parasyte: The Maxim, Overlord, Monster, Black Lagoon, Trigun, Hellsing Ultimate, Perfect Blue, Hajime no Ippo, Paprika را میتوان نام برد.

خلاصه انیمه "Hunter x Hunter":
هانتر (به معنی شکارچی) کسي است که برای انجام عمليات خطرناک به تمام نقاط دنيا سفر می‌کند. در اعماق سرزمين‌های ناشناخته و برای به دست آوردن گنجينه‌های مخفي. «گون» پسر يک هانتر است که مدت زیادی است پدرش ناپديد شده است. او معتقد است اگر راه پدرش را ادامه بدهد، می‌تواند بالاخره او را پيدا کرده و به خانه بازگرداند. گون به محض اين که پا به سن 12 سالگي می‌گذارد، خانه را به قصد شرکت در آزمون انتخاب هانتر ترک می‌کند، آزمونی پر از امتحانات مرگبار. در اين سفر او سه دوست صميمی پيدا می‌کند. «کوروپيکا» مشتاق گرفتن انتقام، «لئوريو» دکتر و «کيلوا» آدمکش سابق. هر 4 نفر آن‌ها برای عبور از مراحل سخت اين امتحان با يکديگر همکاری می‌کنند.اخبار
359
2
1 سال پیش

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.