تاریخ پخش انیمه "TONIKAWA: Over The Moon For You" اعلام شد

تاریخ پخش انیمه "TONIKAWA: Over The Moon For You" اعلام شد

تاریخ پخش انیمه تلوزیونی "TONIKAWA: Over The Moon For You" اعلام شد


وبسایت رسمی Anime Japan در توضیحاتی که برای رویداد انیمه "TONIKAWA: Over The Moon For You Season 2" ارائه میداد، فاش شد که انیمه تلوزیونی Tonikaku Kawaii 2nd Season در ماه آپریل 2023 به نمایش در خواهد آمد.

این رویداد در 25 مارس (5 فروردین 1402) ساعت 11:00 صبح بر روی Green Stage در AnimeJapan شروع خواهد شد. این رویداد AnimeJapan 2023 از تاریخ 25 تا 28 مارس برگزار بمدت سه روز برگزار خواهد شد.

شرکت Crunchyroll فصل دوم این انیمه را در آمریکای شمالی، آمریکای مرکزی، آمریکای جنوبی، اروپا، آفریقا، اقیانوسیه، خاورمیانه و CIS پخش خواهد کرد.


این انیمه در ژانر کمدی - شونن و عاشقانه، توسط استودیو Seven Arcs منتشر خواهد شد.

فصل اول این انیمه "TONIKAWA: Over The Moon For You" در تاریخ 3 اکتبر 2020 (12 مهر 1399) منتشر شد و توانست امتیاز 7.90 رو بدست بیاره.
خلاصه فصل اول انیمه تلوزیونی TONIKAWA: Over The Moon For You

ناسا یوزاکی،که در طول عمرش بخاطر اسم عجیبش مورد تمسخر قرار گرفته بود، میخواهد که بخاطر چیزی بیشتر از اسمش در یادها بماند. خوشبختانه، ظاهرا در راه درستی قرار گرفته و در آزمونهای آزمایشی کشوری، رتبه‌ی اول را دارد و قرار است وارد دبیرستان مورد نظرش شود. اما زندگی‌اش در یک شب با دیدن دختری در راه برگشت به خانه‌اش عوض میشود. غرق شده در زیبایی دختر،ناسا، در نگاه اول عاشق او میشود. اما این غرق شدن باعث میشود که خطری که در حال نزدیک شدن به او بود را متوجه نشده و خود را در حال مردن پیدا میکند. ...

اخبار
676
4
1 سال پیش

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.