بازیگر جدید دیگری به فصل دوم انیمه تلوزیونی "Jujutsu Kaisen" ملحق شد

بازیگر جدید دیگری به فصل دوم انیمه تلوزیونی "Jujutsu Kaisen" ملحق شد

وبسایت رسمی انیمه تلوزیونی "Jujutsu Kaisen"، روز دوشنبه از بازیگر جدید دیگری که بتازگی به تیم بازیگری فصل دوم این انیمه تلوزیونی با عنوان "Jujutsu Kaisen 2nd Season" ملحق شده است، رونمایی کرد. این وبسایت همچنین تصویری از شخصیتی که این بازیگر در نقش آن ظاهر خواهد شد، منتشر کرد.

همچنین اعلام شد که این شخصیت جدید در قسمتی که در تاریخ 14 سپتامبر (23 شهریور) پخش خواهد شد، برای اولین بار ظاهر میشود.

بازیگر معرفی شده، عبارت از:


Yuko Sanpei در نقش Ui Ui


قسمت اول انیمه تلوزیونی Jujutsu Kaisen 2nd Season، در تاریخ 6 جولای 2023 (15 تیر 1402) در کانال های MBS و TBS و 28 کانال وابسته به آن پخش شد. شرکت Crunchyroll فصل دوم را در ژاپن در آمریکای شمالی، آمریکای مرکزی، آمریکای جنوبی، اروپا، آفریقا، اقیانوسیه، خاورمیانه پخش می‌کند. این شرکت همچنین در حال پخش دوبله انگلیسی برای این انیمه است.

همانطور که قبلا اعلام شده بود، فصل دوم این انیمه در دو پارت جداگانه منتشر خواهد شد. این انیمه هم از آرک «Kaigyoku/Gyokusetsu» و هم از آرک «Shibuya Incident» از مانگای اصلی اقتباس میکند.

این انیمه تلوزیونی در ژانر شونن - مدرسه ای - فانتزی و اکشن، توسط استودیو MAPPA درحال انتشار میباشد.

برخی از بازیگرانی که در این فصل حضور دارند، عبارتند از:

Yuuichi Nakamura در نقش Satoru Gojou

Junya Enoki در نقش Yuuji Itadori

Yuuma Uchida در نقش Megumi Fushiguro

Asami Seto در نقش Nobara Kugisaki

Takahiro Sakurai در نقش Suguru Getou

Aya Endou در نقش Shouko Ieiri

و...

همچنین  آهنگ اوپنینگ این انیمه با عنوان "SPECIALZ"  توسط King Gnu اجرا شده است. این آهنگ در 31 آگوست پس از پخش اولین قسمت از آرک جدید منتشر خواهد شد و CD آن در 6 سپتامبر منتشر خواهد شد.

Jujutsu Kaisen 2nd Season


فصل اول این انیمه تلوزیونی با عنوان "Jujutsu Kaisen" برای اولین بار در تاریخ 3 اکتبر 2020 (12 مهر 1399) به نمایش در آمد و با 24 قسمت در 27 مارس 2021 (7 فروردین 1400) به پایان رسید. Crunchyroll این انیمه را در خارج از آسیا پخش کرد و همچنین دوبله هایی به زبان های انگلیسی، اسپانیایی، پرتغالی، فرانسوی و آلمانی پخش کرده است.

این انیمه تلوزیونی در ژانر شونن - مدرسه ای - فانتزی و اکشن، توسط استودیو MAPPA ساخته شده بود.

Jujutsu Kaisen


این انیمه تلوزیونی اقتباسی از مانگایی در همین عنوان میباشد که برای اولین بار در 5 مارس 2018 (14 اسفند 1396) توسط Gege Akutami مانگاکا این اثر در مجله هفتگی Shounen Jump منتشر شده است.

این مانگا به عنوان بخشی از JUMP START، سه چپتر اول خود به زبان انگلیسی در نشریه دیجیتال Shonen Jump از VIZ Media در همان روز انتشار ژاپنی منتشر شد. پس از آن، این مجموعه به سرویس simulpub MANGA Plus اضافه شد و از 3 دسامبر 2019 توسط همین ناشر به صورت چاپی درحال انتشار میباشد.

اخبار
523
2
9 ماه پیش

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.