تریلر جدیدی از فصل دوم انیمه تلوزیونی "Seijo no Maryoku wa Bannou desu" تاریخ پخش آن را فاش کرد

تریلر جدیدی از فصل دوم انیمه تلوزیونی "Seijo no Maryoku wa Bannou desu" تاریخ پخش آن را فاش کرد

شرکت Kadokawa روز چهارشنبه از تریلر جدیدی برای انیمه تلوزیونی (Seijo no Maryoku wa Bannou desu 2nd Season) The Saint's Magic Power is Omnipotent Season 2 رونمایی کرد. این تریلر جدید سه بازیگر جدیدی که بتازگی به تیم بازیگری این انیمه ملحق شده اند را معرفی و همچنین آهنگ تم اصلی انیمه را بصورت پیش نمایش نشان میدهد.

همچنین این ویدیو تاریخ دقیق پخش فصل دوم این انیمه را نیز فاش میکند.

آهنگی که در این تریلر بصورت پیش نمایش نشان داده شد، آهنگ اوپنینگ این انیمه با عنوان "Semisweet Afternoon" میباشد که توسط Aira Yūki اجرا شده است.

این انیمه تلوزیونی قرار است در تاریخ 3 اکتبر 2023 (11 مهر 1402) در کانال های AT-X، Tokyo MX، MBS، BS11 و سرویس استریم Lemino به نمایش در بیاید. همچنین شرکت Crunchyroll اعلام کرده که این انیمه را بصورت همزمان با پخش در ژاپن، پخش خواهد کرد.

Seijo no Maryoku wa Bannou desu 2nd Season


بازیگران جدید معرفی شده، عبارتند از:

Ryota Ohsaka as Oscar Dunkel

Chiaki Kobayashi as Tenyū

Chiaki Kobayashi as Tenyū

بازیگرانی که از قبل حضور آنها در این انیمه اعلام شده بود:

Yui Ishikawa در نقش Sei Takanashi

Takahiro Sakurai در نقش Albert Hawke

Yuusuke Kobayashi در نقش Yuri Drewes

Taku Yashiro در نقش Jude

Takuya Eguchi در نقش Johan Valdec

انیمه تلوزیونی Seijo no Maryoku wa Bannou desu 2nd Season در ژانر فانتزی - عاشقانه - ایسکای - شخصیت بالغ و پزشکی، توسط استودیو Diomedéa درحال ساخت میباشد.

Seijo no Maryoku wa Bannou desu 2nd Season


اولین فصل این انیمه تلوزیونی با عنوان "Seijo no Maryoku wa Bannou desu" برای اولین بار در تاریخ 6 آپریل 2021 (17 فروردین 1400) به نمایش در آمد و با 12 قسمت در تاریخ 22 ژوئن 2021 (1 تیر 1400) به پایان رسید. شرکت Funimation این انیمه را همزمان با پخش آن در ژاپن، پخش و همچنین یک دوبله انگلیسی برای آن منتشر کرد.

برخی از دست اندرکارانی که در ساخت این انیمه نقش داشتند، شامل: (همچنین این عوامل در ساخت فصل دوم این انیمه هم نقش دارند)

کارگردان: Shouta Ibata

فیلمنامه نویس: Wataru Watari

کارگردان هنری: Scott MacDonald

کارگردانی صدا: Yayoi Tateishi

جلوه های صوتی: Yasushi Inomata

موسیقی: Kenichi Kuroda

و...

Seijo no Maryoku wa Bannou desu


این انیمه تلوزیونی اقتباسی از لایت ناولی در همین عنوان میباشد که به نویسندگی Yuka Tachibana با تصویرگری Yasuyuki Shuri در تاریخ 10 فوریه 2017 (22 بهمن 1395) منتشر شده است. این لایت ناول از 27 آگوست 2020 به صورت دیجیتالی به زبان انگلیسی با عنوان The Saint's Magic Power is Omnipotent توسط Seven Seas Entertainment منتشر و از 24 نوامبر 2020 به صورت چاپی درحال انتشار میباشد. 

این لایت ناول در ابتدا در وب‌سایت «Shōsetsuka ni Narou» توسط Tachibana در سال 2016 منتشر شد. سپس شرکت Kadokawa  اولین جلد آن را در فوریه 2017 با تصاویر Yasuyuki منتشر کرد.

همچنین یک مانگای اقتباسی از این لایت ناول توسط Fujiazuki در مجله Comic Walker به عنوان بخشی از وبسایت "Flos Comic" در جولای 2017 منتشر شده است.


خلاصه داستان این انیمه تلوزیونی:

«سِی» یک کارمند ۲۰ ساله است که به دنیایی کاملا متفاوت منتقل می شود. متاسفانه طی آیینی که «سِی» را احضار کردند، دو نفر را بجای یک نفر به این دنیا منتقل کردند. و همه مردم دختر دوم را به «سِی» ترجیح می دهند! ولی این شرایط چندان هم برای «سِی» بد نبود، او کاخ سلطنتی را ترک می کند و با جادویی که تازه بدست آورده بود، فروشگاه های ساخت معجون و لوازم آرایشی تاسیس کرد. تجارت هم رفته رفته در حال رونق گرفتن بود، و این زندگی ممکن است که زندگی چندان بدی هم نباشد...


دانلود انیمه Seijo no Maryoku wa Bannou desu 2nd Season (به محض انتشار)

اخبار
364
0
9 ماه پیش
ویدیوی مرتبط

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.