تعداد قسمت های انیمه تلوزیونی "Hametsu no Oukoku" مشخص شد

تعداد قسمت های انیمه تلوزیونی "Hametsu no Oukoku" مشخص شد

وبسایت رسمی انیمه تلویزیونی (Hametsu no OukokuThe Kingdoms of Ruin، روز چهارشنبه طی خبری اعلام کرد که این انیمه تلوزیونی با پخش 12 قسمت برای اکتبر امسال نیز برنامه ریزی شده است.

این انیمه تلوزیونی همانطور که قبلا اعلام شده بود، قرار است در تاریخ 6 اکتبر 2023 (14 مهر 1402) از کانال های MBS، TBS، BS-TBS و AT-X به نمایش در بیاید. 

Hametsu no Oukoku


بازیگرانی که در این انیمه ایفای نقش خواهند کرد، عبارتند از:

Kaito Ishikawa در نقش Adonis

Azumi Waki در نقش Doroka

Ryouko Shiraishi در نقش Chloe

Satoshi Hino در نقش Yamato

Hikaru Tohno در نقش Yuki

Kishō Taniyama در نقش Shirōzaki

انیمه تلوزیونی Hametsu no Oukoku در ژانر شونن - درام - فانتزی - اکشن و خشونت زیاد، توسط استودیو Yokohama Animation Lab درحال ساخت میباشد.

دست اندرکارانی که در ساخت این انیمه نقش دارند، شامل:

کارگردان: Keitarou Motonaga

فیلمنامه نویس: Takamitsu Kouno

موسیقی: Shuu Kanematsu ، Hanae Nakamura و Miki Sakurai

خالق اصلی: yoruhashi

همچنین اعلام شد که Hana Hope در حال اجرای آهنگ اوپنینگ این انیمه با عنوان (Kieru Made) Until it Disappears میباشد. آهنگ اندینگ این انیمه توسط Who-ya Extended با عنوان "Prayer" اجرا شده است.

Hametsu no Oukoku


این انیمه تلوزیونی اقتباسی از مانگایی در همین عنوان میباشد توسط yoruhashi مانگاکا این اثر، در تاریخ 5 آپریل 2019 (16 فروردین 1398) در مجله ماهانه Comic Garden منتشر شده است. این مانگا همچنین در وبسایت های Manga Doa، Mag Comi و pixiv Comic درحال انتشار میباشد.

این مانگا از اول دسامبر 2020 با عنوان The Kingdoms of Ruin توسط Seven Seas Entertainment به زبان انگلیسی درحال انتشار میباشد.

همچنین مانگای این اثر را میتوانید در "مانگا پلاس"  که زیرمجموع انی پلاس میباشد، مطالعه کنید.


خلاصه داستان این انیمه تلوزیونی:

برای عصر ها، بشر بوسیله‌ی قدرت جادو شکوفا شد،  هدیه ای از جادوگران برای یاری بشر. اما دوران عوض شد. توسعه ابزاری هم جادو و هم جادوگران را منسوخ کرد. به منظور آزادسازی بشر از آفت جادو، امپراتور توانمند ردیا،  شکاری ظالمانه برای حذف تمامی جادوگران برپا کرد. در زمان شروع شکار، آدونیس تنها پسر بچه ای بود، شاگرد جادوگری که عمیقا دوست داشت. زمانیکه بدست امپراتوری هلاک شد، آدونیس سوگند انتقام خورد. با این قدرت غضبناک جادوگر، خون جاری خواهد شد!


دانلود انیمه Hametsu no Oukoku (به محض انتشار)

اخبار
531
1
9 ماه پیش

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.