سومین تریلر رسمی انیمه تلوزیونی "Undead Unluck" تاریخ پخش آن را فاش کرد

سومین تریلر رسمی انیمه تلوزیونی "Undead Unluck" تاریخ پخش آن را فاش کرد

سی و هشتمین شماره امسال مجله هفتگی Shonen Jump از Shueisha روز یکشنبه از سومین تریلر رسمی برای انیمه تلوزیونی "Undead Unluck" ورنمایی کرد. این تریلر منتشر شده تاریخ پخش دقیق این انیمه را فاش میکند. همچنین در این ویدیو تعداد بیشتری از بازیگران این انیمه به همراه کارکنان آن معرفی شد.

این انیمه تلوزیونی قرار است در تاریخ 6 اکتبر 2023 (14 مهر 1402) به نمایش در بیاید. همچنین این انیمه اولین نمایش جهانی خود را در Shinjuku Piccadilly در توکیو Tokyo، در تاریخ 1 اکتبر برگزار خواهد کرد. همچنین شرکت Hulu اعلام کرده که این انیمه را پخش خواهد کرد.


بازیگران جدید معرفی شده (به همراه تصاویر شخصیت آنها در تصویر بالا) عبارتند از:

Aoi Yūki در نقش Gina

Mariya Ise در نقش Juiz

Rikiya Koyama در نقش Billy

Rie Kugimiya در نقش Tatiana

Nobuhiko Okamoto در نقش Top

Koji Yusa در نقش Nico

Tomokazu Sugita در نقش Apocalypse

بازیگرانی که حضور آنها در این انیمه اعلام شده بود، عبارتند از:

Moe Kahara در نقش Fuuko Izumo

Yūichi Nakamura در نقش Andy

Kenji Nomura در نقش Void

Natsuki Hanae در نقش Shen

انیمه تلوزیونی Undead Unluck در ژانر کمدی - شونن - اکشن و ماوراء طبیعی، توسط استودیو David Production درحال ساخت میباشد.

برخی از دست اندرکارانی که اسامی آنها در ساخت این انیمه اعلام شده، شامل:

کارگردان: Yuki Yase

موسیقی: Kenichiro Suehiro

خالق اصلی: Yoshifumi Tozuka

طراح کاراکتر ها: Hideyuki Morioka

Undead Unluck


این انیمه تلوزیونی اقتباسی از مانگایی در همین عنوان میباشد که توسط Yoshifumi Tozuka مانگاکا این اثر، در تاریخ 20 ژانویه 2020 (30 دی 1398) در مجله هفتگی Shounen Jump منتشر شده است. این مانگا از طریق MANGA Plus به زبان انگلیسی و از 4 می 2021 توسط VIZ Media تحت عنوان Shonen Jump به زبان انگلیسی درحال انتشار میباشد.

مانگای Undead Unluck در سال 2020 در ششمین دوره جوایز Tsugi ni Kuru Manga برنده بهترین مانگا چاپی شد. همچنین در فهرست مانگاهای برتر سال 2021 Kono Manga ga Sugoi! برای خوانندگان مرد رتبه چهاردهم و در Honya Club's Nationwide Bookstore Employees' Recommended Comics در رتبه ششم قرار گرفت.


خلاصه داستان این انیمه تلوزیونی:

Fuuko Izumo پس از خواندن پایان مانگای مورد علاقه اش، سرانجام احساس میکند که آماده پایان دادن به وجودش است. در 10 سال گذشته، Fuuko به وضعیتی مبتلا شده است که برای هر کسی که او را لمس کند، بدبختی شدید به همراه دارد. این تأثیر شدیدی بر محیط اطراف او داشته است، حتی به طور ناخواسته منجر به مرگ اطرافیانش - از جمله والدینش - شده است.Fuuko در حالی که روی پل بالای ریل قطار ایستاده است توسط مرد عجیبی لمس میشود که باعث میشود پایه زیر او شکسته و او جلوی قطاری که میخواهد رها کند. با این حال، هنگامی که Fuuko جسد مرد را پیدا می کند، متوجه می شود که بدن او در حال بازسازی است و او در حال بازگشت به زندگی است.


دانلود انیمه Undead Unluck (به محض انتشار)

اخبار
298
0
9 ماه پیش
ویدیوی مرتبط

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.