قسمت 6 انیمه تلوزیونی Jujutsu Kaisen 2nd Season با تاخیر پخش خواهد شد

قسمت 6 انیمه تلوزیونی Jujutsu Kaisen 2nd Season با تاخیر پخش خواهد شد

وبسایت رسمی انیمه تلوزیونی "Jujutsu Kaisen"  طی خبری که دقایقی پیش منتشر کرد، مشخص شد که قسمت 6 از فصل دوم این انیمه تلوزیونی "Jujutsu Kaisen 2nd Season" با تاخیر پخش خواهد شد.

طبق برنامه ریزی اول این قسمت قرار بود فردا منتشر شود، این وبسایت در ادامه خبرهای خود اعلام کرد که این قسمت در تاریخ 31 آگوست 2023 (9 شهریور 1402) پخش خواهد شد.


قسمت اول انیمه تلوزیونی Jujutsu Kaisen 2nd Season، در تاریخ 6 جولای 2023 (15 تیر 1402) در کانال های MBS و TBS و 28 کانال وابسته به آن پخش شد. شرکت Crunchyroll فصل دوم را در ژاپن در آمریکای شمالی، آمریکای مرکزی، آمریکای جنوبی، اروپا، آفریقا، اقیانوسیه، خاورمیانه پخش می‌کند. این شرکت همچنین در حال پخش دوبله انگلیسی برای این انیمه است.

همانطور که قبلا اعلام شده بود، فصل دوم این انیمه در دو پارت جداگانه منتشر خواهد شد. این انیمه هم از آرک «Kaigyoku/Gyokusetsu» و هم از آرک «Shibuya Incident» از مانگای اصلی اقتباس میکند.


خلاصه داستان این انیمه تلوزیونی:

جوجوتسو کایسن داستان یک پسر دبیرستانی به نام یوجی ایتادوری است که با گروه جوجوتسو، یک سازمان مخفی مبارزه با شیاطین، آشنا می‌شود. او به عنوان یک جوجوتسو شروع به آموزش و تمرین مبارزه با شیاطین می‌کند و در این بین با دشمنان بسیاری روبرو می‌شود.

اخبار
768
7
11 ماه پیش

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.