مانگای "Yakusoku no Neverland" به بیش از 42 میلیون نسخه در سراسر جهان رسید

مانگای "Yakusoku no Neverland" به بیش از 42 میلیون نسخه در سراسر جهان رسید

اکانت رسمی توییتر مانگای (Yakusoku no Neverland) The Promised Neverland اثر Kaiu Shirai و Posuka Demizu، روز چهارشنبه اعلام کرد که این مانگا توانسته به بیش از 42 میلیون نسخه در سرتاسر جهان در تیراژ برسد.

همچنین این مانگا هفتمین سالگرد خود را در روز سه شنبه جشن گرفت و تصویری به این مناسبت به یادگار گذاشت.


این تصویر را میتوانید در ادامه مشاهده کنید:

Yakusoku no Neverland


مانگای Yakusoku no Neverland برای اولین بار با داستان نویسی Kaiu Shirai و با طراحی Posuka Demizu، در تاریخ 1 اگوست 2016 (11 مرداد 1395) در مجله هفتگی Shounen Jump منتشر شده است. این مانگا پس از 4 سال انتشار با 20 جلد 181 چپتری، در تاریخ 15 ژوئن 2020 (26 خرداد 1399) به انتشار خود پایان داد. 

این مانگا به عنوان بخشی از ابتکار عمل JUMP START، سه چپتر اول خود را به زبان انگلیسی با عنوان The Promised Neverland در هفته‌نامه دیجیتالی Shonen Jump VIZ Media در همان روز انتشار ژاپنی منتشر شد. پس از آن، این مجموعه به مجموعه هفتگی Shonen Jump VIZ Media اضافه شد و از طریق MANGA Plus به صورت simulpub منتشر شد. جلدای این مانگا توسط VIZ Media از 5 دسامبر 2017 تا 3 آگوست 2021 منتشر شده است.

مجوز انتشار این مجموعه نیز به زبان لهستانی توسط Waneko، به زبان اسپانیایی توسط Norma Editorial و به زبان پرتغالی توسط Devir دریافت شده است.


اخبار
258
0
10 ماه پیش

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.