اولین تریلر منتشر شده از انیمه "Akuma-kun (ONA)" تاریخ پخش آن را فاش کرد

اولین تریلر منتشر شده از انیمه "Akuma-kun (ONA)" تاریخ پخش آن را فاش کرد

شرکت Netflix روز یکشنبه از اولین تریلر رسمی برای انیمه "Akuma-kun (ONA)" به همراه پوستر جدیدی از آن رونمایی کرد. این تریلر منتشر شده سه بازیگر جدیدی که بتازگی به تیم بازیگری این انیمه ملحق شدند را معرفی و همچنین تاریخ پخش دقیق این انیمه را فاش میکند.

این انیمه تلوزیونی قرار است در تاریخ 9 نوامبر 2023 (18 ابان 1402) به نمایش در بیاید. همانطور که قبلا اعلام شده بود شرکت Netflix به طور همزمان این انیمه را در سراسر جهان منتشر خواهد کرد.


پوستر جدید منتشر شده را در ادامه میتوانید مشاهده کنید:

Akuma-kun (ONA)


بازیگران جدید معرفی شده، عبارتند از:

Hiro Shimono در نقش Strofire

Michiyo Yanagisawa در نقش Etsuko Umoregi

Yūsaku Yara در نقش Satan

بازیگرانی که از قبل حضور آنها در این انیمه اعلام شده بود، عبارتند از:

Yuuki Kaji در نقش Ichirō Umoregi

Toshio Furukawa در نقش Mephisto III / Mephisto II

Yuuko Mita در نقش Umoregi, Shingo

Ryoko Shiraishi در نقش Sanae Kazama

Yumiri Hanamori در نقش Mio Kazama

Fairouz Ai در نقش Gremory

Yukiyo Fujii در نقش Hina Asanagi

انیمه "Akuma-kun (ONA)" در ژانر ماوراء طبیعی - ترسناک - افسانه‌ ای و دلهره‌آور، توسط استودیو Encourage Films درحال ساخت میباشد. 

داستان این انیمه جدید بیش از سه دهه پس از داستان انیمه اولیه که در 1989-1990 منتشر شد، روایت میشود. این انیمه بخشی از چهار "پروژه بزرگ" است که به مناسبت صدمین سالگرد تولد Shigeru Mizuki انجام می شود. Mizuki در سال 2015 در سن 93 سالگی درگذشت. پروژه دیگر انیمه با عنوان "Kitarou Tanjou: Gegege no Nazo" است که پاییز امسال (1402) نیز اکران خواهد شد.

Akuma-kun (ONA)


این انیمه اقتباسی از مانگایی با عنوان "Akuma-kun" میباشد که توسط Mizuki, Shigeru فقید مانگاکا این اثر، از 1963 تا 1964 (1342 تا 1343) منتشر شده است.

این مانگا قبلاً الهام‌ بخش یک انیمه تلویزیونی در سال‌های 1989 تا 1990 (1368 تا 1369) بود. همچنین دو انیمه سینمایی از این فرنچایز در سال های 1989 و 1990 به نمایش درآمدند. این انیمه جدید اولین انیمه جدید این سری در 33 سال گذشته است. این مانگا همچنین الهام بخش چندین اقتباس لایو اکشن نیز بوده است.


دانلود انیمه "Akuma-kun (ONA)" (به محض انتشار)

اخبار
261
0
11 ماه پیش
ویدیوی مرتبط

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.