تریلر جدیدی از انیمه (ona) "Pluto" تاریخ پخش آن را مشخص میکند

تریلر جدیدی از انیمه (ona) "Pluto" تاریخ پخش آن را مشخص میکند

شرکت Netflix روز شنبه در طی پنل خود در رویداد Anime Expo، از تریلر جدیدی برای انیمه  (ona) "Pluto" رونمایی کرد. این رویداد همچنین برخی بازیگران و کارکنان این انیمه را فاش کرد.

این تریلر منتشر شده تاریخ پخش این انیمه را اعلام میکند.

انیمه (ona) "Pluto" در تاریخ 26 اکتبر 2023 (4 آبان 1402) به نمایش در میاید.

Pluto


برخی از بازیگرانی که معرفی شدند، عبارتند از:

Shinshū Fuji در نقش Gesicht

Yōko Hikasa در نقش Atom

Minori Suzuki در نقش Uran

Hiroki Yasumoto در نقش Mont blanc

Kōichi Yamadera در نقش North No.2

Hidenobu Kiuchi در نقش Brando

Rikiya Koyama در نقش Hercules

Mamoru Miyano در نقش Epsilon

Toshihiko Seki در نقش Pluto

این انیمه در ژانر اکشن - روانشناختی - سینن - رازآلود - علمی تخیلی - مکا و دلهره‌آور، توسط استودیو Studio M2 به کارگردانی Toshio Kawaguchi درحال ساخت میباشد.

برخی دیگر از دست اندرکارانی که در ساخت این انیمه نقش دارند، شامل:

تهیه کنندگان: Masao Maruyama و Takashi Nagasaki

کارگردانی صدا: Masafumi Mima

کارگردان هنری: Chikako Shibata

مدیر فیلمبرداری: Mitsuhiro Sato

موسیقی: Yūgo Kanno

و...

Pluto


انیمه Pluto اقتباسی از مانگایی در همین عنوان میباشد که توسط Naoki Urasawa و Osamu Tezuka مانگاکاهای این اثر، در تاریخ 9 سپتامبر 2003 (18 شهریور 1382) در مجله Big Comic Original منتشر و سپس پس از شش سال انتشار با 8 جلد 65 چپتری در تاریخ 1 آپریل 2009 (12 فروردین 1388) به انتشار خود پایان داد. 

این مانگا به زبان انگلیسی با Plutoعنوان  توسط VIZ Media تحت عنوان VIZ Signature از 17 فوریه 2009 تا 6 آپریل 2010 منتشر شد.


خلاصه داستان این انیمه:

روبات افسانه ای سوئیسی Montblanc که به دلیل خدمت سربازی خود در جنگ سی و نهم آسیایی مشهور است، به طرز خشونت آمیزی به قتل میرسد. انسان‌ ها و روبات‌ ها در سرتاسر جهان برای این روبات محبوب عزاداری برگزار میکنند. محبوبیت Montblanc تنها در سال های پس از جنگ افزایش یافت و این به لطف تعهد او به حفاظت از طبیعت و شخصیت دوست داشتنی او بود.
زمانی که یک همکار کهنه سرباز جنگ، کارآگاه روباتیک Europol Gesicht برای بررسی مرگ غم انگیز Montblanc فرستاده میشود، Gesicht در تعقیب خود شواهدی از موجودی مرموز را کشف میکند که فقط به عنوان "Pluto" شناخته میشود. او همچنین از یک نقشه توطئه‌آمیز برای از بین بردن هشت ربات تخصصی از سراسر جهان که در جنگ شرکت کرده‌اند مطلع میشود. Gesicht در مسابقه با زمان برای نجات کسانی که هنوز باقی مانده اند، با حافظه، اخلاق و دنیایی پر از نفرت دست و پنجه نرم میکند و ناامیدانه تلاش میکند از همزیستی شکننده انسان و ماشین دفاع کند.


دانلود انیمه Pluto (به محض انتشار)

اخبار
278
0
1 سال پیش
ویدیوی مرتبط

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.