تعداد قسمت های انیمه تلوزیونی "Shiro Seijo to Kuro Bokushi" مشخص شد

تعداد قسمت های انیمه تلوزیونی "Shiro Seijo to Kuro Bokushi" مشخص شد

وبسایت رسمی انیمه تلویزیونی (Shiro Seijo to Kuro BokushiSaint Cecilia & Pastor Lawrence، روز شنبه اعلام کرد که این انیمه تلوزیونی با 12 قسمت در جولای امسال در ژاپن به نمایش در خواهد آمد.

این انیمه تلوزیونی در تاریخ 13 جولای 2023 (22 تیر 1402) در کانال های TOKYO MX، Tochigi TV، Gunma TV و BS11 پخش خواهد شد. سپس این انیمه از شبکه های ABC و CBC TV هم پخش خواهد شد. همچنین شرکت Crunchyroll اعلام کرده که این انیمه را در حین پخش در ژاپن، استریم خواهد کرد.

این انیمه در ابتدا قرار بود در ماه آپریل 2023 (فروردین 1402) به نمایش در بیاید، اما به دلیل تأثیرات ویروس COVID-19 بر تولید انیمه، تا ماه جولای 2023 (تیر 1402) بتعویق افتاد.

Shiro Seijo to Kuro Bokushi


بازیگرانی که در این انیمه حضور دارند، عبارتند از:

Hime Sawada در نقش Cecilia

Kaito Ishikawa در نقش Lawrence

Haruki Ishiya در نقش Abel

Kanna Nakamura در نقش Hazelita

Haruka Tomatsu در نقش Mel

Mai Nakahara در نقش Rebecca

Makoto Koichi در نقش Eric

Tomoaki Maeno در نقش Gieselbert

Reina Ueda در نقش Frederica

انیمه تلوزیونی Shiro Seijo to Kuro Bokushi در ژانر  کمدی - شونن - فانتزی - عاشقانه، توسط استودیو Doga Kobo به کارگردانی Sumie Noro درحال ساخت میباشد.

برخی از دست اندکارانی که در ساخت این انیمه نقش دارند، شامل:

کارگردان صدا: Masanori Tsuchiya

موسیقی: Ruka Kawada

خالق اصلی: Hazano Kazutake

کارگردان هنری: Chieko Nakamura

طراحی کاراکتر: Hiromi Nakagawa

و...

همچنین آهنگ اوپنینگ این انیمه با عنوان (Koi Sekai) Love World توسط ClariS و آهنگ اندینگ با عنوان "Toko Siesta" توسط هنرمند موسیقی sasanomaly درحال اجرا شدن میباشد.

Shiro Seijo to Kuro Bokushi


این انیمه تلوزیونی اقتباسی از مانگای کوتاهی در همین عنوان میباشد که توسط Hazano Kazutake مانگاکا این اثر، در مجله Shounen Magazine R در تاریخ 20 آپریل 2017 (31 فروردین 1396) منتشر شده است. این مانگا از 22 ژوئن 2021 توسط Kodansha USA به صورت دیجیتالی با عنوان Saint Cecilia and Pastor Lawrence به زبان انگلیسی منتشر شده است.

Kodansha دوازدهمین جلد گردآوری شده از این مانگا را روز چهارشنبه 17 می منتشر کرد.


خلاصه داستان این انیمه تلوزیونی:

لارنس که در حومه کوچک یک‌ شهر صلح‌آمیز ساکنه، اونجا برای مردم شهر به عنوان یک کشیش محلی کار می‌کنه.
وقتی که نیاز باشه، اون مسئول اینه که مردم رو راهنمایی کنه تا به دیدن قدیسه برن، قدیسه‌ای که نماد اعمال خوبه و به مشکلات هر عضو کلیسا گوش می‌ده و بهشون مشورت صادقانه می‌ده.
سسیلیا، یه دختر جوان مهربونه که بهش ماموریت داده شده این نقش رو انجام بده، هرچند، این کار حوصله‌سربر سریع خسته‌ش می‌کنه.
این موضوع، به همراه ذات خواب‌آلودش، اغلب باعث می‌شه که اطراف کلیسا تنبلی کنه. این باعث می‌شه لارنس به تنهایی از کلیسا مراقبت کنه. درحالی که سسیلیا به امید بازدیدکننده‌ی بعدیش می‌خوابه، لارنس همراه انجام وظایف زیاد کلیساش، نیازهای اون رو هم تامین می‌کنه.


دانلود انیمه Shiro Seijo to Kuro Bokushi (به محض انتشار)

اخبار
1K
0
10 ماه پیش

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.