ساخت فصل دوم انیمه تلوزیونی "Oshi no Ko" (به همراه تریلر)

ساخت فصل دوم انیمه تلوزیونی "Oshi no Ko" (به همراه تریلر)

روز چهارشنبه یازدهمین و آخرین قسمت از انیمه تلوزیونی "Oshi no Ko" به نمایش در آمد و با اعلانی مهم، که تولید فصل دوم با عنوان "Oshi no Ko" 2nd Season" با چراغ سبز روشن شده است به پایان رسید. همچنین حساب توییتر رسمی این انیمه تلوزیونی با انتشار تریلر معرفی برای فصل دوم و یک پوستر برای آن این خبر را بصورت رسمی تایید کرد. 

فعلا زمان انتشار این انیمه و تعدای قسمت های آن مشخص نشده است؛ اما انتظار میرود طی روزهای آتی اعلام شود.


پوستر جدید منتشر شده از این انیمه را ادامه میتوانید مشاهده کنید:

"Oshi no Ko" 2nd Season"


فصل اول این انیمه تلوزیونی با عنوان "Oshi no Ko" برای اولین بار در تاریخ 12 آپریل 2023 (23 فروردین 1402) با 90 دقیقه در کانال Tokyo MX ساعت 23:00 نمایش داده شد سپس در همان روز توسط کانال های Chiba TV، Gunma TV، Sun TV، KBS Kyoto، BS11، Shizuoka Broadcasting System، TV Aichi، TVK، Saitama TV، Tochigi TV، Hokuriku Broadcasting، Higashinippon Broadcasting، Hiroshima Home TV، TV Hokkaido، TVQ Broadcasting Kyushu و Broadcasting System of Niigata به نمایش در آمد. این انیمه بعدا در کانال AT-X در 14 آپریل منتشر و در تاریخ 12 آپریل از Abema TV و سایر سرویس های پخش در 13 آپریل پخش شد.
این انیمه امروز چهارشنبه با یازدهمین قسمت خود به پایان رسید.

همچنین شرکت همچنین HIDIVE پخش این انیمه در حال پخش را، بر عهده داشت.

این انیمه تلوزیونی در ژانر درام - موزیک - ماوراء طبیعی - سینن و تناسخ، توسط استودیو Doga Kobo ساخته شده بود.

"Oshi no Ko"


این انیمه تلوزیونی اقتباسی از مانگایی در همین عنوان میباشد که به داستان نویسی Aka Akasaka و طراحی Mengo Yokoyari، برای اولین بار در تاریخ 23 آپریل 2020 (4 اردیبهشت 1399) در مجله هفتگی Young Jump منتشر شده است. این مانگا از طریق MANGA Plus به صورت دیجیتالی به زبان انگلیسی درحال انتشار میباشد.

همچنین شرکتYen Press از 17 ژانویه 2023 درحال انتشار مانگا به زبان انگلیسی میباشد.

مانگا Oshi no Ko در سال 2021 با کسب مقام اول، توانست جایزه هفتمین دوره Next Manga Awards" (Tsugi ni Kuru Manga Taishō) و همچنین در چهل و ششمین جوایز سالانه Kodansha Manga، امسال در رده بهترین مانگا عمومی برنده شود.


خلاصه داستان این انیمه تلوزیونی:

هوشینو آی شونزده‌ساله یه آیدول خوشگل و بااستعداده که طرفدار‌اش خیلی دوسش دارن. تجسم یه دوشیزه پاک و جوون‌‍ه. ولی هر گردویی گردو نیست! گورو آمِمیا یه متخصص زنان و زایمان توی حومه‌شهر و یکی از طرفداران پروپاقرص آی‌‍ه. پس وقتی که آیدول قصه‌مون یهویی حامله سروکله‌ش تو بیمارستانش پیدا می‌شه، گورو خیلی گیج می‌شه. گورو قول یه زایمان بی‌خطر رو بهش می‌ده. ولی نمی‌دونه که ملاقات با به شخصیت اسرارآمیز باعث مرگ زودهنگامش می‌شه- یا تقریباً همچین فکری می‌کرد. چشاماشو باز می‌کنه و می‌بیند بغل آیدول محبوب‌شه، گورو می‌فهمه که بعنوان هوشینو آکوامارین- پسر تازه متولد شده آی، دوباره به دنیا اومده! با دنیاش که زیر و رو شده، گورو به‌زودی یاد می‌گیره که دنیای صنعت سرگرمی با چیزای پر از اندوه و ناراحتی پیچ و تاب خورده، جایی که استعداد همیشه باعث موفقیت نمی‌شه. آیا اون می‌تونه با یه متحد عجیب و غریب و غیرمنتظره از لبخند آی که خیلی دوسش داره محافظت کنه؟


دانلود انیمه Oshi no Ko" 2nd Season" (به محض انتشار)

اخبار
1K
11
1 سال پیش
ویدیوی مرتبط

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.