انیمه "Suzume No Tojimari"در ماه فوریه در جشنواره بین المللی فیلم برلین نمایش داده میشود

انیمه "Suzume No Tojimari"در ماه فوریه در جشنواره بین المللی فیلم برلین نمایش داده میشود

انیمه "Suzume No Tojimari"در ماه فوریه در جشنواره بین المللی فیلم برلین نمایش داده می شود


شرکت Crunchyroll امروز اعلام کرد که انیمه سینمایی "Suzume no Tojimari" جزو نامزد های اصلی هفتاد و سومین جشنواره بین‌ المللی فیلم برلین یا Berlinale قرار گرفته. این انیمه سینمایی در بخش مسابقه جشنواره نمایش داده میشود. همچنین اولین انیمه سینمایی در این رقابت هاست که پس از انیمه Spirited Away در سال 2002 (1380) تونسته نامزد بشه.
این انیمه سینمایی که در ژانر فانتزی میباشد توسط Shinkai, Makoto ساخته شده و توانسه رتبه 25 پرفروش ترین فیلم سینمایی تمام دوران در کشور ژاپن و شماره 10 پرفروش ترین فیلم انیمه در تمام دوران ژاپن ر. بدست بیاره. این انیمه تا هفته گذشته 12,488,430,190 ین (حدود 96.95 میلیون دلار آمریکا) درآمد داشته است.
انیمه Suzume no Tojimari در 11 نوامبر در رتبه اول افتتاح شد و 1.33 میلیون بلیت فروخت و 1.88 میلیارد ین (حدود 13.49 میلیون دلار آمریکا) در سه روز اول رو بدست آورد.

از انیمه های بسزایی که کارگردانی انها بر عهده Shinkai, Makoto بوده، میتوان به انیمه های Kimi no Na wa., Byousoku 5 Centimeter, Tenki no Ko, Kotonoha no Niwa, Kumo no Mukou, Yakusoku no Basho, Hoshi wo Ou Kodomo اشاره کرد.

خلاصه انیمه سینمایی Suzume no Tojimari:
سوزومه، دختر 17 ساله‌ای است که درون شهری آرام در کیوشو زندگی می‌کند، در حین سفر با مردی جوان مواجه می‌شود که به او می‌گوید: «من دنبال یه در می‌گردم». او را تعقیب می‌کند و در میان ویرانه‌های کوهستانی دری فرسوده پیدا می‌کند، انگار آن در تنها چیزی است که از تمام ویرانی ها به سلامت بیرون آمده است. انگار چیزی سوزومه را به سمت در میکشاند، در همین حین سوزومه خود را در حالی که به در رسیده است میبیند... خیلی زود درها یکی پس از دیگری در نقاط مختلف ژاپن شروع به باز شدن می کنند. بخاطر بلایایی که از آن سوی درها بر سر مردم روانه میشود، بایستی درها بسته می‌شدند. به نظر میرسید در آسمان مکانی که سوزومه واردش شده بود ستارگان، غروب خورشید و آسمان صبح‌گاهی تمام وقت با یکدیگر ترکیب شده بودند. به سبب این درهای مرموز، "سفر قفل کردن درها"ی سوزومه، آغاز میشود.

همچنین پوستری جدید از این انیمه نیز منتشر شد.

اخبار
547
0
1 سال پیش

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.