آهنگ اوپنینگ انیمه تلوزیونی "Oshi no Ko" در این هفته در رتبه اول بیلبورد جهانی نظرسنجی ایالات متحده قرار گرفت

آهنگ اوپنینگ انیمه تلوزیونی "Oshi no Ko" در این هفته در رتبه اول بیلبورد جهانی نظرسنجی ایالات متحده قرار گرفت

انیمه تلوزیونی "Oshi no Ko" و هنرمند اجرا کننده آهنگ اوپنینگ این انیمه، YOASOBI، در این هفته به یک نقطه عطف فوق العاده برای ژاپن دست یافتند.

نسخه انگلیسی آهنگ "Idol" که عنوان اوپنینگ این انیمه تلوزیونی میباشد، در این هفته در رتبه اول بیلبورد جهانی نظرسنجی ایالات متحده قرار گرفت.

آهنگ "Idol" اولین آهنگی است که در اصل به زبان ژاپنی اجرا شد که به صدر فهرست جهانی Excl رسید. نمودار ایالات متحده نسخه اصلی ژاپنی، زمانی که شش هفته قبل از آن عرضه شد به 10 تای برتر رسیده بود. نسخه انگلیسی این آهنگ در 26 می در رتبه ششم جدول قرار گرفت.

این رتبه‌بندی‌ها بر اساس اعداد از سرویس‌های پخش موسیقی رسمی و دانلود از مناطقی به استثنای ایالات متحده است. بر اساس گزارش بیلبورد، آهنگ «Idol» در بازه زمانی 26 می تا 1 ژوئن، 45.7 میلیون استریم (افزایش 14 درصدی نسبت به اولین نمایش خود) و فروش 24000 دانلود (افزایش 39 درصدی) در خارج از ایالات متحده داشته است.

همچنین YOASOBI در حساب کاربری خود در توییتر اظهار داشت: "این اولین آهنگی است که در اصل به زبان ژاپنی اجرا شد که در صدر این جدول قرار گرفت! بسیار متشکرم."


این آهنگ همچنین بر اساس رتبه‌ بندی هفتگی شرکت موسیقی استریم Oricon، آهنگ "Idol" از YOASOBI، آهنگ اوپنینگ انیمه تلوزیونی "Oshi no Ko"، به بیش از 100 میلیون استریم در ژاپن (جمع تعداد استریم ها از پخش‌های مختلف، بصورت صوتی و تصویری در سرویس های ژاپن) رسیده بود.

از زمان انتشار آن در تاریخ 12 آپریل، این تک آهنگ بیش از 20 میلیون بار در هفته، برای چهار هفته متوالی پخش شده است و در رتبه بندی استریم هفتگی Oricon باقی مانده است. این آهنگ همچنین رکورد سریعترین آهنگ را در ژاپن دارد که تنها در پنج هفته از 100 میلیون استریم عبور کرده است.

این تک آهنگ همچنین در حال حاضر، آهنگ شماره 1 در پلتفرم Spotify در ژاپن است که بیش از 600,000 پخش در این سرویس دارد. این آهنگ همچنین با بیش از 23 میلیون بازدید، به برترین موزیک ویدیوی پخش شده در هفته ژاپن در چارت YouTube تبدیل شده است. همچنین این آهنگ با بیش از 41 میلیون بازدید در لیست 100 موزیک ویدیوی جهانی YouTube قرار دارد. این آهنگ در این هفته در رتبه بندی استریم هفتگی Oricon به بیش از 25 میلیون استریم رسیده است.


قسمت اول انیمه تلوزیونی "Oshi no Ko" ابتدا در 12 آپریل 2023 (23 فروردین 1402) در کانال Tokyo MX ساعت 23:00 نمایش داده شد سپس در همان روز در Chiba TV، Gunma TV، Sun TV، KBS Kyoto، BS11، Shizuoka Broadcasting System، TV Aichi، TVK، Saitama TV، Tochigi TV، Hokuriku Broadcasting، Higashinippon Broadcasting، Hiroshima Home TV، TV Hokkaido، TVQ Broadcasting Kyushu و Broadcasting System of Niigata منتشر شد. همچنین بعدا در AT-X در 14 آپریل پخش و در تاریخ 12 آپریل از Abema TV و سایر سرویس های پخش در 13 آپریل پخش شد.

شرکت HIDIVE اعلام کرده که در حال پخش این انیمه و همچنین دوبله انگلیسی آن میباشد.

همچنین آهنگ اندینگ این انیمه با عناون "Mephisto" توسط Queen Bee اجرا شده است.

اخبار
833
2
1 سال پیش

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.