دومین تریلر رسمی فصل دوم انیمه تلوزیونی "Masamune-kun no Revenge" منتشر شد

دومین تریلر رسمی فصل دوم انیمه تلوزیونی "Masamune-kun no Revenge" منتشر شد

وبسایت رسمی انیمه تلویزیونی (Masamune-kun no Revenge R) Masamune-kun's Revenge R، روز جمعه شروع به پخش دومین تریلر رسمی برای این انیمه تلوزیونی کرده است. این ویدئو پیش‌نمایش سفر مدرسه به فرانسه را نشان میدهد که در فصل جدید دیده میشود.

انیمه تلوزیونی Masamune-kun no Revenge R در 3 جولای 2023 (12 تیر 1402) در ژاپن در کانال های Tokyo mx, AT-X و KBS ساعت 21:00 به نمایش درخواهد آمد. این انیمه سپس در کانال های Tokyo MX، Sun TV، KBS Kyoto و BS Fuji پخش خواهد شد. برنامه رادیویی نیمه ماهانه این انیمه در تاریخ 2 جولای در سرویس ایستگاه رادیویی آنلاین Onsen بازخواهد گشت.

همچنین شرکت Crunchyroll اعلام کرد که این انیمه را در سراسر جهان از جمله شبه قاره هند به استثنای بقیه آسیا پخش خواهد کرد. پخش اولیه این انیمه در ماه آپریل برنامه ریزی شده بود اما به دلیل افزایش شیوع ویروس کووید-19 به ماه جولای 2023 به تعویق افتاد.

Masamune-kun no Revenge R


دو بازیگر جدیدی که به تیم بازیگری فصل دوم این انیمه ملحق شدند، عبارتند از:

Miku Itō در نقش Muriel Besson

Yasuyuki Kase در نقش Frank Besson

برخی از بازیگرانی که از فصل اول این انیمه، به فصل جدید ملحق شدند، عبارتند از:

Ayaka Ohashi در نقش Aki Adagaki

Natsuki Hanae در نقش Masamune Makabe

Suzuko Mimori در نقش Neko Fujinomiya

Inori Minase در نقش Yoshino Koiwai

Saori Hayami در نقش Kojuurou Shuri

Yui Ogura در نقش Kinue Hayase

Azusa Tadokoro در نقش Tae Futaba

این انیمه تلوزیونی همانند فصل اول در ژانر کمدی - شونن - مدرسه ای و عاشقانه، توسط استودیو SILVER LINK. به کارگردانی Mirai Minato درحال ساخت میباشد.

برخی از دست اندرکارانی که در ساخت این انیمه نقش دارند، شامل:

دستیار کارگردان: Aya Iizuka

کارگردانی صدا: Toshiki Kameyama

موسیقی: Tatsuya Katou

خالق اصلی: Hazuki Takeoka

و...

همچنین قرار است ChouCho آهنگ اندینگ این انیمه را با عنوان"twilight little star" اجرا کند. ChouCho همچنین آهنگ اندینگ فصل اول این انیمه را که در عنوان "Elemental World" بود، را اجرا کرده بود. ChouCho شخصاً متن این آهنگ و آهنگسازی آن را با تنظیم Jun Murayama نوشته است.

همانطور که قبلا اعلام شده بود، Ayaka Ohashi اجرای آهنگ اوپنینگ فصل دوم این انیمه را با عنوان "!Please, please" بر عهده دارد.

Masamune-kun no Revenge R


فصل اول این انیمه تلوزیونی با عنوان "Masamune-kun no Revenge" در 5 ژانویه 2017 (16 دی 1395) به نمایش درآمد و با 12 قسمت در تاریخ 23 مارس 2017 (3 فروردین 1396) به پایان رسید.

Crunchyroll این انیمه را همزمان با پخش آن در ژاپن، پخش کرد و Funimation یک دوبله انگلیسی برای این انیمه منتشر کرد.

Masamune-kun no Revenge


این انیمه تلوزیونی اقتباسی از مانگایی در همین عنوان میباشد که با داستان نویسی Hazuki Takeoka و طراحی Tiv، در مجله ماهانه Comic Rex در 27 اکتبر 2012 (6 آبان 1391) منتشر و سپس در تاریخ 27 ژوئن 2018 (6 تیر 1397) به اتمام رسیده است. این مانگا به زبان انگلیسی با عنوان Masamune-kun's Revenge توسط Seven Seas Entertainment از 14 ژوئن 2016 تا 16 ژوئن 2020 منتشر شد.

همچنین از 21 ژانویه 2021 به زبان فرانسوی توسط Meian منتشر شده است.

این مانگا در آگوست 2020 یک چپتر ویژه در مورد Masamune و Aki دریافت کرد که بعد از چپتر آخر مانگا اصلی طراحی شده است.


خلاصه داستان این انیمه تلوزیونی:

ماکابه ماسامونه در کودکی بچه تپل و شکمویی بود و همین باعث میشد که همش مورد تمسخر همسن و سال هاش قرار بگیره. ولی عذاب واقعی موقعی شروع شد که دخترک پولدار و محبوبی به نام آکی آداگاکی لقب «خوکی» رو روش گذاشت. ولی حالا چندین سال از اون زمان اسف بار گذشته. ماکابه توی این چند سالی که غیبش زده بود طی تمرینات سخت خودش رو تبدیل کرده به یه پسر خوشتیپ و خوشگل و درس خون و محبوب… همه و همه برای اینکه بار دیگه و با ظاهری جدید با آکی روبرو بشه… اما ایندفعه با قصد انتقام. ماکابه با کمک خدمتکارِ به ظاهر وفادار آکی (یوشینو کویوای) از هر موقعیت و هر روشی استفاده میکنه تا به تدریج آکی رو عاشق خودش کنه و در لحظه آخر… بااام… ردش کنه و قلبش رو بشکنه. گرچه آکی مثل دختر های معمولی نیست. الکی نیست که لقب شاهدخت بی رحم رو روش گذاشتن. ولی آیا ممکنه این دختر بی رحم و بی احساس عاشق ماکابه بشه؟ و اگر بشه هم ماکابه واقعا میتونه انتقامش رو بگیره یا در مسیر چالش های به دام انداختن قلب آکی، قلب خودشه که اسیر میشه؟


دانلود انیمه Masamune-kun no Revenge R (به محض انتشار)

اخبار
1K
9
1 سال پیش
ویدیوی مرتبط

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.