سه بازیگر جدید به فصل سوم انیمه تلوزیونی "Dr. Stone" ملحق شدند

سه بازیگر جدید به فصل سوم انیمه تلوزیونی "Dr. Stone" ملحق شدند

وبسایت رسمی انیمه تلوزیونی "Dr. Stone: New World" ، سومین فصل فرنچایز Dr. Stone، روز جمعه اعلام کرد که سه بازیگر جدید به تیم بازیگری این انیمه تلوزیونی ملحق شدند. این وبسایت همچنین تصویر از صدا پیشه و شخصیت های منتشر و اعلام کرد که این سه شخصت جدید از اعضای پادشاهی Petrification هستند. 

بازیگران معرفی شده، عبارتند از:


Yutaka Aoyama در نقش Ibara


Kazuyuki Okitsu در نقش Moz


Kaede Hondo در نقش Kirisameقسمت اول انیمه تلوزیونی Dr. Stone: New World در تاریخ 6 آپریل 2023 (17 فروردین 1402) ساعت 22:30 در ژاپن نمایش داده شد. همچنین Crunchyroll طبق اعلامی که کرده بود پخش این انیمه تلوزیونی را همزمان با تاریخ پخش آن در ژاپن در ساعت 10:30 صبح آغاز کرده است.طی خبری هم که چندی پیش اعلام شده بود این انیمه در دو پارت جداگانه پخش خواهد شد.

این شرکت علاوه بر این، پخش یک دوبله انگلیسی را با بازیگرانی که در فصل دوم این انیمه حضور داشتند در 20 آپریل ساعت 3:30 بعد از ظهر منتشر کرد. شرکت Crunchyroll همچنین دوبله‌های آلمانی، فرانسوی، اسپانیایی آمریکای لاتین، پرتغالی برزیل، اسپانیایی و ایتالیایی را در تاریخ بعدی که اعلام خواهد کرد، منتشر میکند.

همچنین این انیمه از 3 ژوئن در واحد برنامه ریزی Toonami از Adult Swim پخش خواهد شد.

این انیمه تلوزیونی در ژانر کمدی - شونن - علمی تخیلی - ماجراجویی و سفر در زمان، توسط استودیو TMS Entertainment ساخته شده است.

همانطور که قبلا اعلام شده بود Huwie Ishizaki آهنگ اوپنینگ این انیمه را با عنوان "Wasure Gataki" و گروه OKAMOTO'S آهنگ اندینگ این انیمه را با عنوان "?Where Do We Go" اجرا کرده اند.

Dr. Stone: New World

اخبار
291
0
1 سال پیش

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.