معرفی دومین آپدیت اردیبهشت ماه وبسایت انی پلاس

معرفی دومین آپدیت اردیبهشت ماه وبسایت انی پلاس

سلام به همگی،

مجدد با آپدیت جدیدی که دسترسی شمارو به انی پلاس بشدت آسان‌تر میکنه برگشتیم. آپدیت هایی که در ادامه معرفی میکنیم دیروز ارسال شدند و همچنان در حال تست هستند پس ممکنه باگ داشته باشند که در این صورت لطفا از طریق «تیکت» بهمون اطلاع بدین تا در سریع‌ترین زمان ممکن رفعش کنیم. همچنین اپ نیز طی یکی دو هفته آینده با آپدیت های وبسایت هماهنگ خواهد شد.
1. دسترسی کامل به دیدگاه ها 

با مراجعه به پنل کاربری خود و کلیک بر روی گزینه «نظرات من» میتونید به تمام دیدگاه های ارسال خود در انی پلاس دسترسی پیدا کنید. جدا از تماشا از وضعیت دیدگاه میتونید مطلع بشید. همچنین کاربران از طریق این بخش میتونند دیدگاه های ارسالی خودشون رو ویرایش و یا حذف کنند. ( مهلت استفاده از این قابلیت ها تنها تا 24ساعت پس از ارسال میباشد ) در صورت حذف دیدگاه پیغام «این دیدگاه به درخواست فرستنده دیدگاه به حالت تعلیق در آمده است.» نمایش خواهد داده شد و دیگر کاربران به این دیدگاه دسترسی نخواهند داشت. پس از حذف دیگر نمیتوانید دیدگاه را ویراش کنید.

2. ویرایش و حذف دیدگاه های ارسالی در ادامه مطب

کاربران در بخش نظرات با کلیک بر روی سه نقطه میتوانند دیدگاه خود را ویرایش و یا حذف کنند. این بخش نیز مانند بخش دیدگاه های من دارای محدودیت 24ساعته میباشد.


3. دیدگاه خصوصی

تا پیش از این قابلیت امکان ارسال اطلاعات خصوصی اعم از آیدی و ... در وبسایت انی پلاس بدلیل نمایش عمومی وجود نداشت اما از الان میتوانید در پاسخ با انتخاب گزینه «ارسال بصورت خصوصی» اطلاعات خصوصی و ... رو ارسال کنید. بدون اینکه نگران نقض حریم خصوصی خودتون باشید. با انتخاب این گزینه دیدگاه ارسالی فقط برای شما و دریافت کننده قابل مشاهده خواهد بود و برای مدیریت نیز قابل نمایش نخواهد بود. ( دیدگاه در صورت ثبت گزارش از سمت دریافت کننده برای مدیریت قابل مشاهده خواهد بود  )


4. اضافه شدن تیک تایید در کنار اسم کاربران دارای اشتراک فعال

در کنار اسم کاربران دارایی اشتراک فعال از این پس در بخش نظرات ، پنل کاربری و پروفایل کاربری تیک تایید شده نمایش داده خواهد شد.


5. ایموجی متحرک

امکان ارسال ایموجی متحرک برای تمامی کاربران در دسترس قرار گرفت. در صورت ارسال ایموجی عادی نیز بصورت متحرک نمایش داده خواهد شد.

6. بهینه سازی بخش گالری

بخش گالری بعضی از انیمه ها دارای تصاویر زیادی بودند که همین امر باعث کند شدن بخش گالری میشد که درحال حاضر این مشکل با بهینه سازی رفع شده.


7. بهینه‌سازی سایت برای دستگاه‌هایی که سخت افزار ضعیفی دارند

تمام صفحات سایت انی پلاس برای دستگاه‌هایی که سخت افزار ضعیفی دارند بهینه شده و میتوانند بدون هیچگونه مشکلی از این پس از سایت استفاده کنند.


8. کارمندان

تب شخصیت ها تبدیل به تب جدیدی با عنوان «شخصیت ها و کارمندان» شده در این بخش جدید میتوانید کارمندان مرتبط با اون انیمه شامل کارگردان و ... رو مشاهده کنید. این بخش درحال اعمال بر روی تمام انیمه های سایت میباشد و ممکنه یک الی دو روز طول بکشه تا بر روی تمام انیمه ها اعمال بشه.


9. آمار سایت

با مراجعه به انتهای سایت میتوانید گزینه جدیدی با عنوان «آمارسایت» را مشاهده کنید. در این بخش جدید میتوانید آمار کلی سایت انی پلاس اعم از عمر سایت ، ثبت نامی ها و ... رو مشاهده کنید.


امیدواریم که آپدیت های معرفی شده دسترسی شما به انی پلاس رو آسان‌تر کرده باشه لطفا در صورتی که قابلیتی در ذهنتون بود که دسترسی شما به سایت رو آسان‌تر میکرد از بخش نظرات و یا تیکت بهمون اطلاع رسانی کنید تا در آپدیت های بعدی اعمالش کنیم.

معرفی
2K
51
1 سال پیش

جهت مشاهده این بخش لطفا وارد اکانت خود شوید.